2: 3

Глухенька Ліза/Голоскоков Дмитро

Ці два, безумовно самобутні колективи, тричі зустрічалися в попередніх сезонах на футзальних перегонах Волині. В дебютному для себе сезоні «россо-нері» програли «будівельникам», не встояли і в наступному, а от минулого сезону сталася бойова, хоча і не надто результативна нічия 1:1. Матч, можливо, був і не супервидовищним, проте запам’ятався порятунком гри від голкіпера Василя Фібіча, який на останніх секундах підключився до фінальної атаки своєї команди та зарядив потужну «ракету» у праву дев’ятку, не залишивши жодного шансу своєму колезі по «брамці». Що ж стосується цього сезону, то ЛСТМ рівномірно розподілив шість ігор по трьох стовпчиках турнірної таблиці: дві поразки, дві нічиї та дві перемоги. А от у «Куражу», на жаль, рівномірності не спостерігалося і шістка в стовпчику «поразки» аж ніяк не радувала гравців у червоно-чорних кольорах. Але, можливо, саме відчуття того, що втрачати нічого і треба відштовхуватися від дна, а також покладання на статистику давали сподівання, що цього разу «Кураж» таки спіймає кураж! Попри те, що «червоно-чорні» почали «веселіше» аніж їх суперники, вже в середині тайму довелося двічі розпочинати з центру майданчику: спочатку Михайло Зайчук, а потім Олександр Неделюк засмутили воротаря «Куражу». Від цього «россо-нері» лише більше завелися і вже за хвилину Олекандр Повідзьон скоротив відставання  в рахунку. Гольову перестрілку продовжив Василь Олійник, який замкнув вихід «три в два». Під завісу тайму «Кураж» отримав право на карний удар і після розіграшу та передачі Мирослава Лащука, на дальній штанзі Владислав Крістін встиг підставити ногу, та відправити колег по команді на перерву з мінімальним розривом у рахунку. Після першої п’ятихвилинки другого тайму можна було сміливо казати, що саме «Кураж» диктує умови гри, адже моменти раз-проз-раз виникали біля воріт ЛСТМ. Цього разу «будівельникам» не вдалося влаштувати холодний душ у вигляді забитих м’ячів, а тому матч допливав до найцікавішого – до останньої п’ятихвилинки, коли «слизький» рахунок змушує команд до суперактивних дій! Саме за п’ять хвилин до кінця «Кураж» взяв тайм-аут і перейшов на гру з п’ятим польовим – Стас Крістін щоразу міняв воротаря, коли м’яч починали контролювати «россо-нері». Відчайдушні атаки та грамотні комбінації принесли задоволення вболівальникам, проте гольового результату не дали перемога 3:2 ЛСТМ.

Кращі гравці: Cтаніслав Крістін – Олександр Неделюк