3: 3

Журибіда Віктор/Корпош Руслан

У цій грі також команди відстоювали різні позиції. Господарі хочуть себе вберегти від можливого не потрапляння у плей-офф, натомість гості борються за призові місця. Причому обидві команди демонструють непоганий футзал, цього року. Правда ТТІ Нововолинськ брав залікові бали лише на своєму майданчику. Приспавши пильність нововолинців червоно-жовті на сьомій хвилині Михайло Байбула потужним ударом відкриває лік голам у цьому матчі – 1:0. Вже на дванадцятій хвилині Роман Воробей засвічує на табло 2:0, а на останній хвилині тайму Дмитро Бурковський з гострого кута робить солідний гандикап своєї команди 3:0. Після перерви зелено-чорні не були схожими на себе – у них гра відверто не клеїлася. «Теремно Хліб» же навпаки впевнено контролював хід поєдинку під акомпанемент вигуків свого тренера. З 22 хвилини представники Шахтарського міста пробували рятувати матч за допомогою п’ятого польового. Вдалося відзначитися зелено-чорним аж на 27-й хвилині: Юрій Кошелинський пробіг по флангу як ракета, а Максим Обертас завершив простріл партнера – 3:1. За дві хвилини до кінця у повітрі нависла напруга – знову пас Кошелинського не пройшов даремно, цього разу точним був Андрій Никитюк. А за хвилину Андрій взагалі зрівнює рахунок у матчі дальнім пострілом – 3:3.

Цікаве завершення поєдинку – перший там виграв «Теремно Хліб», другий за ТТІ Нововолисньк. В результаті нічия, котра не влаштувала ні перших, ні других.

Кращі гравці матчу: Дмитро Бурковський – Андрій Никитюк