4: 4

Журибіда Віктор/Корпош Руслан

Цього дербі команд Віктора Ревка усі і чекають, адже там буде справжній футзал у виконанні обох команд. Водночас усі вважають, що котрась обов’язково віддасть перемогу іншій. Раніше всі казали, що МФК «Хорів» здає «Надії», тепер інша версія останніх сезонів: «Надія» здасть «Хорову».  Проте якщо придивитися, усі поєдинки цих колективів у різні роки проходили по бойовому та напружено. Хоч у хорівських футзальних господарств президент один (так сталося історично), менеджери, підбір гравців та навіть стиль гри зовсім інший. І обидва менеджери хочуть здобути перемогу за будь яку ціну і львівяни, і рівненчани. Причому «Надія» Миколи Радька цього року трохи вражає боротьбою за потрапляння у плей-офф, про що свідчать важкі перемоги на останніх хвилина. А МФК «Хорів» Андрія Паршикова бореться за чемпіонство та зберігає непогані шанси стати регулярним чемпіоном – вперше!

Вже на першій хвилині матчу Роман Цілюков зумів пробити досвідченого Ігоря Пунду – 0:1. «Надія» одразу ж застосувала контраргумент – гра з п’ятим польовим. Проте колишній гравець «Надії», а тепер тренер та гравець МФК «Хорів» Андрія Паршиков скористався першою ж помилкою суперника – перехоплення, легенький удар та на табло уже 0:2. А вже на шостій хвилині простий розіграш з кутового п’ятою у ворота переправив невгамовний Роман Цілюков – 0:3. І це вже не жарти – це солідна заявка на перемогу. Першим з голеадорів «Надії» почав рятувати надії на порятунок Володимири Бобилєв – потужно приложився до м’яча – 1:3. Розмаїття комбінацій вдалося привести до взяття воріт аж на 14-й хвилині – Василь Денис чітко завершив хороший момент своїх партнерів – 2:3. Другий тайм продовжився у такому ж дусі – м’яч під контролем «Надії» і вони таки мали надію. Вже на 20-й хвилині Сергій Шафранський підстеріг на дальній стійці точний простріл Андрія Кузика – 3:3. Нічия і все тільки починалося. За дві хвилини до завершення гри необов’язковий фол вилився у ч іткий і точний удар зі штрафного у виконанні Миколи Коляди – 3:4. За 23 секунди до завершення м’яч підступно влучив у руку захиснику «Хоріва» - Василь Денис чітко реалізував шестиметровий – 4:4. Нічия котра вивела МФК «Хорів» на першу сходинку турнірної таблиці, а «Надія» вже майже готується до матчів плей-офф, причому за деяких обставин це знову можуть бути сьогоднішні опоненти.

Кращі гравці матчу: Кузик Анрій – Цілюков Роман