1: 0

Журибіда Віктор/Голоскоков Дмитро

Де б не грала «Мар’янівка», з ким би не грала «Мар’янівка», як би не грала «Мар’янівка»  - це завжди цікаво, непередбачувано і життєрадісно. Сергій Магера, беззмінний натхненник цього самобутнього колективу завжди вносить струмінь несподіванок та сюрпризів в будь який матч. З «Домом фасадів» «Мар’янівка» так і грала – несподівано: в позаминулому сезоні розгромна поразка 0:12, а минулого сезону перемога 5:2, і не потрібно шукати логіки в цих результатах. Що ж стосується цього сезону, то обидві команди підійшли до гри практично з однаковими очковими надбаннями, але горохівчани розташувалися вище на одну сходинку за своїх опонентів (3 перемоги, а у «фасадівців» 2 перемоги + нічия). Підопічні Сергія Магери могли забивати вже на перших хвилинах матчу, але замість вітань від наставника, довелося почути обіцянку «задушити після гри». Можливо саме небезпека постраждати від механічної асфіксії призвела до більш активних дій в атаці і більш самовідданої гри в обороні. В свою чергу «фасадівці» створювали приблизно таку ж кількість моментів, а тому виникала думка, що перемогу відсвяткує команда, яка заб’є першою. Першими відзначилася «Мар’янівка» - Назар Тракало зумів «накрутити» суперників, вийти на ударну позицію і відправити м’яча у ворота. За мінімальної переваги «волинських хорватів» команди пішли на перепочинок. В першій половині другого тайму команди не особливо били по воротах, більш зосередившись на боротьбі в центрі майданчика. Лише небезпечний удар Владислава Скулинця («Дім Фасадів») та вихід сам-на-сам Назара Тракала («Мар’янівка») можна було віднести до небезпеки. Остання п’ятихвилинка позначилася тим, що Владислав Скулинець зайняв позицію воротаря, а його команда перейшла на гру з п’ятим польовим. Вилучення за півтори хвилини до кінця матчу в стані горохівчан, остаточно підірвало і без того розхитану нервову систему Сергія Магери, а от яким чином «Дім Фасадів» не зміг забити – залишається загадкою. Отже, глядачам запам’ятаються вигуки «О, Боже, мій, Боже!», а три бали в скарбничку «волинських хорватів» за мінімальним рахунком все ж таки впали.

Кращі гравці: Назар Тракало – Владислав Скулинець