4: 1

Журибіда Віктор/Голоскоков Дмитро

Щільність в боротьбі за зону плей-офф в першій лізі така, що кожен бал втрачений чи здобутий в кожному матчі має надвисоку ціну, адже залишилося лише три тури «регулярки», а тому ніхто не планував «розкачуватися» і грати «вдовгу». За грою команд було приємно спостерігати: добре підготовлені тактично гравці не намагалися «продушити» суперника, а виходили з-під пресингу за рахунок напрацьованих ротаційних комбінацій. Особливо цікавим видавалося, що «Фіміам»  вдавався до схеми «4-0» для виходу в атаку, а наші волинські футзалісти не часто балують таким собі іспанським стилем гри. Тим не менш, першими, під завісу тайму забили «олімпійці»: Андрій Мельник «обікрав» опонента і відправив м’яча в сітку. Цей почин підтримав його товариш по команді Павло Веремій, коли «тоненько» підсік «кулястого» і збільшив відрив на два голи. Після пройденого екватору команди вийшли на другий тайм і «Фіміам» додав в активності: вже на перших хвилинах Тимофій Гаврук міг забивати гол після розиграшу карного, який, до речі, він сам і заробив. Гол стався тоді, коли Іван Вдовенко допрацював епізод, «видряпав» м’яча і зумів передати його на Олександра Терещука, а той не схибив. Тим не менш розвинути успіх християнському клубу не вдалося: Андрій Мельник того дня був в шикарній формі і два голи поспіль зробили відрив досить вагомим для команди, а йому особисто дозволили виконати трюк з капелюхом. Моменти у християн виникали, але реалізувати їх до кінця матчу не вдалося, 4:1 на користь «Олімпії», хоча не можна не зробити комплімент «християнам» за гарний футзал.

Кращі гравці: Андрій Мельник – Сергій Ойович