4: 0

Журибіда Віктор /Гетьман Василь

Сьомий тур серед команд Вищої ліги завершував поєдинок між командами Торпедо та Рятівник. Футзалісти з Копачівки вже знали результати попередніх матчів, в яких команди Вуд Еко Буд та Топільно програли свої поєдинки, а тому в разі перемоги підопічні Анатолія Мищука виходили на перше місце у турнірній таблиці. Мотивація на матч у біло-чорних зашкалювала, у кожному епізоді відчувалась їх зарядженість на боротьбу. Номінальні господарі володіли беззаперечною перевагою в першому таймі та створили масу нереалізованих моментів. Час першого тайму йшов до свого закінчення, а на табло світились нулі, кілька небезпечних моментів створили й рятівники, але без помилок діяв у воротах торпедівець Віталій Дубік. І все ж на перерву команди йдуть за рахунку 1:0 – не логічний м’яч забили торпедівці, так як особливої небезпеки біля воріт гостей не було, але після банального прострілу зліва м’яч від ноги захисника синьо-білих Дмитра Журавського зрикошетив у ворота. Вже в першій своїй атаці по перерві футзалісти з Копачівки розіграли красиву трьохходівку, яку після вивіреної передачі Дмитра Мельниченка завершував Тарас Бондарчук, фактично ударом в порожні ворота. Торпедівці продовжили атакувати і за кілька хвилин забили ще 2 м’ячі після потужних ударів з близької відстані у виконанні Дмитрів Мельниченка та Рожка. Після того, як рахунок став 4:0 копачівці знизили оберти, але впевнено контролювали гру і зберегли свої ворота сухими. Команда Торпедо вийшла на перше місце після сьомого туру, але попереду у них 2 зустрічі з прямими конкурентами. Інтрига у Вищій лізі ще та, за 2 тури до кінця регулярного чемпіонату відразу 6 команд предендують на чемпіонство.

Кращі гравці: Мельниченко Дмитро - Луць Олександр