4: 1

Ткачук Лука/Голоскоков Дмитро

В багатьох чемпіонатах за два тури до фінішу все буває вже зрозуміло: хто призер, хто аутсайдер, проте це не про футзальний чемпіонат Волині! В цих перегонах інтрига збрігається до останньої секунди останнього матчу. Ось і в цій зустрічі принциповість неабияка: «Вілія» запланувала зберігти за собою третю сходинку «регулярки», а «Центр» мало того, що занудьгував за перемогами, так ще й після того, як знявся «Ярд», мав практично останній шанс на вихід в плей-офф! Щоправда в позаминулому сезоні «центрові» «попали» «мельникам» 0:6, але ж це і мотивація на реванш захмарна. Отже очікувалася битва титанів в принциповому матчі. «Вілії» знадобилася буквально хвилина на те, щоб відкрити рахунок: Роман Петрук пробіг по флангу і відправив «кулястого» в «хатку» воротареві. «Центрові» відповіли декількома небезпечними моментами, але добитися успіху не вдалося. Натомість відрив міг збільшити Вадим Жовнірук, проте м’яч потрапив у хрестовину воріт. На допомогу «Центру» прийшов випадок: рикошет і не досить впевнена гра голкіпера дозволили м’ячу перетнути лінію воріт «мельників». Відразу після цього, якимось дивом Максим Семесюк не зміг замкнути гольовий пас Юрія Гнатюка, а це був шанс для «Центру» вийти вперед! Під завісу тайму аналогічний момент був і у «Вілії», але Микола Мельник не зміг замкнути дальню. З однаковим рахунком голів та, мабуть і гольових моментів команди пішли на перепочинок.

Дебют тайму був за «Центром»: вдало розіграний кутовий, простріл в карний, гарна «підставка» Максима Семесюка, і м’яч у воротах! На майданчику стало відчутно спекотніше… Відчувши смак «крові», «центрові» почали раз за разом створювати моменти біля воріт суперника і голкіперові «Вілії» довелося демонструвати свою майстерність. Проте вічно так тривати не могло і взяття воріт таки відбулося – відзначився Антон Чернов. Буквально через декілька секунд дубль оформив Максим Семесюк – «Центр» цього дня було не зупинити! Останні дві хвилини «Вілія» спробувала зіграти з останнім козирем – грою з п’ятим, проте результату це не дало, перемога «Центру», який зберіг шанси на продовження сезону.

Кращі гравці: Максим Семесюк – Роман Петрук