1: 5

Глухенька Ліза/Голоскоков Дмитро

Без права на помилку! Не для того ми «пласталися» минулої гри проти «Вадрусу»! Залишимося першими! На жаль, не довелося побувати в роздягальні «Вишкова» перед грою, але можливо саме такі думки висловлювали гравці новоспеченого лідера (і це за два тури до фінішу!) перед матчем. Впевнений, що і «Клевер» який три тури поспіль не святкував перемогу (не враховуємо «технар» з «Ярдом») був налаштований перемогти, адже в цьому випадку можна було б зерегти шанси на боротьбу за призове місце. Отже було за чим поспостерігати і підвищити емоційний фон! «Клевер» на початку матчу задав непогану швидкість, щоправда це абсолютно не засмутило «Вишків», і футзальну виставу дещо псували довгі передачі верхом, що не знаходили адресата. Відкрити рахунок вдалося «лучанам» - відскоком від воротаря скористався Віталій Кулай. Практично аналогічний гол виконав за хвилину його партнер по команді Назар Стасюк. А от Андрій Похила можливістю скоротити рахунок не скористався (не зміг замкнути дальню штангу). За рахунку 2:0 на користь «Вишкова» команди пішли на перепочинок. В другому таймі команди більше зосередилися на тому, щоб не припуститися помилки, а відтак більшість подій відбувалася не біля воріт, а в центрі майданчику. Зрештою «зметикували на двох» Дмитро Біліч та Назар Стасюк – Назар записав гол на себе. А вже за хвилину вони ж таки оформили ще м’яч, тільки тепер «асист» зробив Назар, а гол забив Біліч. Зважаючи, що до фінальної сирени лишалося чотири хвилини долю матчу можна було вважати вирішеною. «Клевер» пішов вперед усіма силами і спромігся забити гол – відзначився Юрій Комар. Останню крапку, яка зняла взагалі усі питання поставив Дмитро Біліч – впевнена перемога «Вишкова» з претензією на «золото» «регулярки».

Кращі гравці: Олег Войтюк – Дмитро Біліч