4: 0

Глухенька Ліза/Голоскоков Дмитро

Добре, що в чемпіонаті Волині не один десяток команд, інакше б могло статися так, що Руслан Корпош мав би відношення до кожної, і важко було б зрозуміти в якій іпостасі він зараз виступає: як гравець, тренер чи менеджер певного колективу. Цього разу, здається, все було зрозумілішим: президент АМФВ вже не тренує «Бусмаркет», але грає за «Новатор», щоправда цього разу зайняти місце на останньому рубежі завадила хвороба. Тим не менш з турнірною ситуацією у команд все не так однозначно: щільність у Третій лізі така, що в залежності від результату можна було застрибнути у «призи» або провалитися у «багнюку» вильоту з плей-офф! Отже матч обіцяв бути з таким градусом мотивації і безкомпромісності, що варто було подбати за протипожежні заходи, адже під час гри могли б почати летіти іскри! В принципі саме так все і відбувалося аж допоки Іван Корчук не відкрив рахунок. Після цього «бусівці» відчули впевненість і Тарас Шпак відправив «Бусмаркет» у відрив. Тим не менш і «новатори» старалися загострювати гру, проте до перерви нічого, що могло б зійти за гольовий аргумент не створили.

Вже на першій хвилині другого тайму Тарас Борисюк почав ховати інтригу матчу – було неясно за рахунок чого смолявці зможуть відіграти три м’ячі. Спроби доставити м’яч на Миколу Маціюка, що грав «стовпа» лише зрідка закінчувалися успішно, а тоді коли «кулястий» таки добирався до Миколи добре відпрацьовували у захисті «бусмаркетівці». А після дублю Івана Корчука стало зрозуміло, що останній тур для «Новатора» буде вирішальним з точки зору продовження сезону. Спроби «розмочити» рахунок грою з п’ятим успіху не принесли, «суха» перемога «Бусмаркету» 4:0.

Кращі гравці: Іван Корчук – Микола Маціюк