3: 1

Журибіда Віктор/Кравчук Ігор

Після того, як на майданчику вщухли емоції чемпіонського матчу в якому ФК ”Вишків” здобув золоті медалі регулярної першості чемпіонату Волині з футзалу у Четвертій лізі, до вирішення своїх локальних завдань приступили два аутсайдери Третьої ліги, а саме команди “Новатор” та “Юність”. Команді з Переспи ця зустріч була формальнісю, а от в новаторів жевріла надія на путівку в плей оф, вразі осічки прямих конкурентів ФК “Дежа” у матчі з “Респект-2”. На старті матчу активніше діяли футзалісти “Юності” зокрема виділявся своїми діями експершоліговець Гаврилюк Олег, спроби комбінувати у “Юності” завершувались дещо не футзальними довгими передачами, в надії на забігання когось з партнерів. Першу небезпеку біля воріт суперників все ж створюють досвідченіші футзалісти з “Новатора”, на четвертій хвилині матчу, два поспіль удари в ствір воріт були майстерно парирувані голкіпером “Юності”, перевага перейшла до команди з Смоляви, яка поступово стала нарощувати оберти, “Юність” в свою чергу робить спроби контратакуючої гри, проте ці намагання розбивались об стіну тотального браку при передачах, та завдяки вмілим діям в обороні “новаторівського аксакала” Лози Тараса. Наприкінці тайму, дежавю четвертої хвилини, але вже у виконанні “Юності” два поспіль удари з вбивчих позицій парирує Руслан Корпош попутно роздаючи “на горіхи “ своїм оборонцям. Активністю “юнаків” ознаменовується закінчення першого тайму. Другий тайм знову розпочинається з натиску футзалістів з Переспи, все той же невгамовний Олег Гаврилюк раз по раз турбує воротаря “Новатора”, в свою чергу тактика контратакуючої гри вже у виконанні того ж таки “Новатора” також не приносить бажаних девідендів. В середині другого тайму глядачі нарешті побачили гол, дещо сумбурна комбінація завершується виходом віч на віч з голкіпером Войтюка Миколи і рахунок стає 0:1 на користь “Юності”. Радість від забитого м’яча була не довгою вже за хвилину “Новатор” зусиллями Демчука Віталія зрівнює рахунок і нарешті згадує наскільки важливою є перемога в цьому матчі. Роль лідера атаки бере на себе не “в’янучий” Лоза Тарас, який буквально вигризає м’яч в перехоплені і виводить свою команду в перед на 25- хв. матчу. Деморалізована “Юність” не стала проявляти бійцівські якості характеру, здавшись “ на милість” переможцю пропустила ще й в третє, за три секунди до фінальної сирени голом відзначається Дубровський Сергій 3:1 перемога ФК”Новатор”.

Кращі гравці: Тарас Лоза – Олег Гаврилю