3: 2

Журибіда Віктор/Журибіда Віктор

Особливого значення у розподілі турнірної таблиці за підсумком регулярного чемпіонату Волині серед команд п’ятої ліги для обох команд гра останнього туру не мала. Свої мінімальні задачі потрапляння у плей-оф суперники уже вирішили. Максимуму ж, тобто потрапляння до трійки лідерів, досягти їм не вдалось. Лише «Покров» у разі сьогоднішньої перемоги з сьомої сходинки міг піднятись на шосту, обійшовши «Мідас». «Теремно-Хліб-2» за підсумком чемпіонату впевнено посідає четверте місце. Тож сьогоднішню гру команди розглядали як тренувальну перед майбутніми іграми у плей-оф. Без розвідки розпочинають матч суперники, відповідаючи атакою на атаку.  Воротарям доводиться включатись в роботу з перших секунд. Першим натиску не витримує воротар «хлібопекарів». Брати Видричі організовують свою комбінацію, і Павло ефектним ударом відкриває рахунок уже на 2 хв. Витримавши незначний натиск «Покрова», «Теремно-Хліб-2» намагається вирівняти ситуацію на майданчику. І це їм вдається на 5 хв – рахунок зрівнює Назар Лич. Середина першого тайму уже проходить під диктовку господарів. Гол, як то кажуть, назріває. На 10 хв напад «Теремно» втрачає стовідсоткову нагоду вийти вперед. Та Юрій Шаула не потрапляє в пусті ворота практично з вбивчої позиції. Виправити свою помилку йому вдається уже на 11 хв, і на перерву команди йдуть за рахунку 2:1 на користь «Теремно-Хліб-2».

Щойно розпочався другий тайм, а суперники уже обмінялися гострими моментами. Та встановити рівновагу «Покрову» вдалось лише на 16 хв – робить це Олексій Видрич. Взагалі другий тайм проходить на зустрічних курсах. Майже кожні атаки суперників завершуються ударами по воротах. Але досягти цілі змогли лише один раз футзалісти «Теремно-Хліб-2» завдяки дублю Юрія Шаули. У більш піднесеному настрої завершується матч для «хлібопекарів». Та незважаючи на поразку, і для «Покрова» важливі ігри у плей-оф ще попереду.

Кращі гравці:  Назар Лич - Олексій Видрич