1: 4

Журибіда Віктор/Журибіда Віктор

Свою задачу «Респект-2» щодо потрапляння у плей-оф серед команд третьої ліги уже виконав. У ФК «Дежа» на початок гри дев’ята сходинка та гра в запасі. Адже у звітному турі, перемігши «Юність», «Новатор» обійшов «Дежу» і надіявся на її поразку від «Респекта», аби лишитись у завітній вісімці. Тож мотиви для перемоги у футзалістів з Колодежі були досить вагомі. А «Респект-2», перемігши суперника у сьогоднішній грі, міг посісти лише четверте місце. Не поспішає до атак на початок матчу «Дежа», немов придивляючись до суперника та вишукуючи його слабкі місця. «Респект» грає у свою гру, довго готуючи атаки перед завершальним ударом. Лише на 9 хв господарі  наважуються на серйозну атаку з двома потужними ударами по воротах, та рахунок у грі залишається незмінним. Взагалі кінцівку тайму суперники проводять більш активно. Отримавши приз кращого гравця за підсумками попереднього туру, Володимир Гура включає друге дихання і встигає зіграти практично на різних позиціях. Щойно ліквідувавши атаку суперника, сааме Володимир віддає вивірену передачу Дмитру Менделюку, і на 12 хв «Дежа» уже попереду. Остання хвилина тайму також за номінальними гостями. Спочатку за 23 секунди до його завершення Дмитро Менделюк пробиває у стійку воріт, а згодом Андрій Карабін за 17 секунд до перерви подвоює рахунок у грі.

Початок другого тайму «Респект-2» проводить в атаках. Практично лише на 16 хв «Дежі» вдається організувати свою атаку, яка до того ж стає результативною. Гол на рахунку Дмитра Менделюка. З 21 хв до атак «Респекта» підключається воротар. Беззаперечна територіальна перевага призводить до взяття воріт на 24 хв. Генадій Боровський скорочує рахунок до двох м'ячів. На більше «Респекта» не вистачило. Натомість ФК «Дежа» свого шансу не втрачає. Перехопивши м'яч, невтомний Гура миттєво віддає пас Андрію Карабіну, якому лише залишилось направити кулястого в пусті ворота. Перемога «Дежі» з рахунком 4:1 дозволяє їм продовжити боротьбу за призи у плей-оф.

Кращі гравці: Генадій Боровський - Дмитро Менделюк