3: 2

Журибіда Віктор (м), Журибіда Віктор

Чемпіонським матчем для футзалістів «Володимирівки» виявилась сьогоднішня зустріч. Для досягнення мети стати першими утретій лізі волинського футзалу їм достатньо було нічиєї. До того ж мотивації відбирати очки у лідера ФК «Стир» не мав. Адже третє місце чемпіонату команда уже собі забезпечила. Відбиваючи на початку гри атаки, а точніше ліквідовуючи комбінації «Володимирівки», «Стир» переходити в наступ не поспішає. Активізувались гості з Демидівки лише на 5 хв, але на небезпечний постріл впевнено реагує воротар «Володимирівки». І все ж номінальні господарі для загальної перемоги у останньому турі бажання та уміння це робити проявляли більше. Для перепочинку на 9 хв футзалісти «Стиря» навіть беруть тайм-аут. Перший тайм ішов до логічного безгольового завершення. Але найбільш активний цього вечора у «Володимирівки» Ігор Заболотний все ж відкриває рахунок у грі за 31 секунду до відпочинку.

На забитий м’яч під кінець першого тайму «Стир» відповідає голом Володимира Повара на початку другого. І на 14 хв на табло уже 1:1. «Стир» продовжує атакувати. І саме за таких обставин двічі відзначається Михайло Сомик. Спочатку на 15 хв йому доводиться вибивати м’яч з лінії власних воріт, а згодом через хвилину його потужний удар застає зненацька воротаря суперника, і «Володимирівка» знову попереду. З цієї хвилини команди грають більш на утримання м’яча, аніж на організацію атак. Схоже на те, що рахунок влаштовує як одну, так і іншу команду, і суперники награють різні комбінації для подальших зустрічей. Одна з таких комбінацій приносить успіх «Стирю» - відзначається Василь Пастух. «Володимирівка» за перемогою не поспішає, адже такий рахунок їх також робить чемпіоном. І все ж чемпіонську крапку у матчі Ігор Заболотний ставить, відзначившись ще одним голом. Срібло дістається «Пірванче», демидівський «Стир» отримає свої нагороди у вигляді бронзи.

Кращі гравці: Ігор Заболотний - Володимир Повар