1/8 фіналу

Кубок Волині, Майданчик ПАРКЕТ
33: 32

Журибіда Віктор/Гетьман Василь

Суперники дуже добре знали один одного в останньому розіграші регулярки Вищої ліги більш впевнену гру демонстрували футзалісти Агромату. В очній зустрічі цього сезону підопічні Юрія Йоржика здобули впевнену перемогу з рахунком 5:1. Але на те й воно є кубкове протистояння, де все вирішується в одному поєдинку, а тому перемогу зазвичай здобуває команда, яка має більше бажання, краще налаштування на поєдинок, волю до перемоги та б’ється до останніх секунд. В першому таймі на полі була помітна невелика ігрова та територіальна перевага гостей, вони впевнено контролювали м’яч та раз за разом створювали небезпеку в володіннях господарів, що зрештою вилилось в два забиті м’ячі – відзначились Олександр Мартинюк та Петро Хитрий. Певно серйозною була розмова в перерві матчу на лавці моджівців, так як вже у своїй першій атаці по перерві вони створюють 2 небезпечні моменти, але надто захопившись атакою привозять гол у свої ворота. Це сталось після того, як вже згаданий Олександр Мартинюк зробив вдале перехоплення і втік у стрімку контратаку, Богдан Самолюк вийшов з воріт на зустріч нападнику, але той красиво прокинув м’яч у дальній кут воріт. Рахунок став 3:0 на користь агроматівців, ніби все вирішено хто піде далі у кубку Волині, але команда Романа Хорзова і не думала здаватись і на протязі трьох хвилин відквитала 2 м’ячі. Особливо ефектним був другий гол господарів, який Ігор Шамутило забивав уже в порожні ворота після красивого розіграшу його партнерів. В поєдинку знову з’явилась інтрига, голепад стих, але боротьба на майданчику точилась ще та, і треба віддати належне господарям, які за дві хвилини до закінчення матчу оформляють камбек, Роман Романюк невідпорним ударом зрівнює рахунок. А ще за секунд 40 Ігор Шевельов розігнав чудову контратаку «виклав як на тарілочці» передачу своєму партнеру, але тут вже майстерність продемонстрував Валентин Рижук – кіпер Агромату потягнув «мертвий» м’яч.

Переможця запеклої дуелі вирішала футзальна лотерея – серія пенальті. І так сталося, що кращий на майданчику у складі Агромату Олександр Мартинюк не реалізував свій шанс з позначки, всі решта його парнери, як і суперники були в цій серії були точними. Справжня кубкова битва, в якій Mojo здобуває заслужену путівку до чвертьфіналу.

Кращі гравці: Ігор Шевельов – Олександр Мартинюк