1/8 фіналу

Кубок Старту, Центральний майданчик
2: 5

Смолярук Анна/Лисиця Назарій

Про рівність команд свідчило навіть те, що вони пропустили однакову кількість голів у своєму дивізіоні в рамках розіграшу регулярного чемпіонату.

І перша половина першого тайму підтвердила рівність команд на майданчику. У другій частині «Воротнів» накрутив темп та відкрив рахунок у матчі зусиллями Павла Кислюка. Здавалося б, номінальні гості були близькими до подвоєння рахунку, та все ж Юрій Химчук «заткнув» сирену і відправив команди відпочивати за рівного рахунку.

У другому таймі на авансцену вийшов лідер та вожак «Воротніва». Юрій Чайка, забиваючи голи на будь-який смак та з різних дистанцій, оформив хет-трик.

В господарів дублем відзначився Юрій Химчук. А крапку у матчі  поставив Вадим Потоцький, остаточно підсумувавши переконливу перемогу своєї дружини 2:5.

Кращі гравці: Юрій Химчук – Юрій Чайка