Кубок Старту, Центральний майданчик
4: 1

Смолярук Анна/Лисиця Назарій

Третя команда Шостої ліги зустрічалася з передостанньою. Здавалося б, явний фаворит та явний аутсайдер.

Проте «Несвіч» був іншої думки щодо передматчевих розкладів. Денис Голодюк вже на другій хвилині вивів несвічан вперед. Та не єдиним виявився цей гол на другій хвилині, - Сергій Кодня буквально одразу відреагував на пропущений м’яч та встановив паритет.

Та «Несвіч» було не стримати в цей день. Спочатку Петро Гонтар красиво перекотив кулястого з праву на ліво а потім вколотив його щосили «поміж вух» голкіперу суперників. А незабаром Орест Дубень збільшив перевагу своєї команди та за рахунку 3:1 колективи пішли відпочивати.

Другий тайм пройшов під акомпонемент низки небезпечних моментів від «Доросинівської громади», але до забитого м’яча справа так і не дійшла.

А несвічани ж, у свою чергу, свій момент реалізувати зуміли. Це Андрій Демській вдало завершив комбінацію розіграну своїми партнерами.

4:1 і Кубок підтверджує статус своєї непередбачуваності.

Кращі гравці: Андрій Демській – Сергій Кодня