1/8 фіналу

Кубок Старту, Центральний майданчик
4: 1

Смолярчук Анна/Лисиця Назарій

Переможець регулярної першості у Шостій лізі та міцний середняк П’ятої ліги з’ясовували хто з них більш достойний пройти у наступний раунд розіграшу.

Невеличка розвідка боєм і «Мідас-2» одразу почав показувати всю серйозність своїх намірів. Почергово Роман Голян, Давид Бабич та Олександр Сачковський на п’ятій, шостій та сьомій хвилинах відповідно дещо приголомшили суперників, які після такого нокдауну так і не зуміли повноцінно оговтатись. Особливо варто відзначити останній із вищезазначених  м’ячів. Олександру Сачковському вдалось завершити зразкову футзальну комбінацію, в якій партнери вивели його прямісінько на порожні ворота.

«Гандикапу» вдалося лише скоротити відставання перед сиреною на перерву зусиллями Антона Калитки.

Другий тайм нагадував формальність: «Мідас-2» доводив гру до фінального завершення, суперники немов билися об стіну, так і не зумівши як слід завдати якихось значних проблем номінальним господарям. Лише Олександрові Дудко вдалося підловити голкіпера на помилці та переправити круглого вже  в порожні ворота. Отож, 4:1, «Мідас-2» крокує далі.

Кращі гравці: Роман Голян – Антон Калитка