1/8 фіналу

Кубок Мрії, Центральний майданчик
27: 73

Ткачук Лука/Журибіда Віктор

Легкою ходою АСК «Забороль» пройшов чемпіонат волинського футзалу у п’ятій лізі, немов не помітивши своїх суперників, здобув дев’ять перемог з дев'яти і заслужено отримав золоті медалі. «Кадар», у свою чергу, задовільнився лише восьмою сходинкою, щоправда лігою вище. І у сьогоднішньому кубковому двобої футзалісти з Забороля стартові хвилини матчу почувались досить впевнено, більше того ще й зробили вагому заявку на перемогу. Уже на 25 секунді гри м’яч після удару Сергія Березюка затріпотів у сітці воріт «Кадара». Згодом на 2 хв Петро Шелест подвоює рахунок, і, здавалось, його команда не матиме проблем для подальшого проходу до ¼ Кубка Мрії. Тим паче номінальні господарі впевнено себе почували на чужій половині майданчика, граючи у п’ять польових гравців. Оговтались «Міщани» лише на 3 хв, і практично їх перша атака дозволила Олегу Мужику скоротити рахунок. Повіривши в те, що, граючи від оборони, можна зловити суперника на перехваті і направити м’яч у пусті ворота, футзалісти з Горохова в подальшому обирають саме таку тактику. І на 4 хв це спрацьовує – гол в пусті ворота направляє Тарас Токарчук. З перемінним успіхом грають команди і надалі у першому таймі. З різницею в один м’яч попереду то одна, то інша команда. Голи в наступному порядку надалі забивали Вадим Симонович – Ігор Слюсар, знову Симонович – Дмитро Николайчук, Тарас Токарчук – хет-трик Симоновича, а за 37 секунд до завершення першого тайму крапку ставить Олександр Новаковський, і на перерву команди йдуть 5:6 на користь «Кадара».

Поплатившись за пропущені голи в пусті ворота, другий тайм «Забороль» розпочинає більш обережно і до атак свою п’ятірку залучає уже набагато рідше. Вирівнюється не лише гра, але і рахунок. Рівновагу на початку тайму встановлює Сергій Чоп. А забільш обережної гри обох команд впала і результативність. Лише по одному голу побачили глядачі від Олександра Новаковського та Петра Шелеста. Результативна нічия 7:7 призводить до післяматчевих пенальті. Футзальна лотерея тут на боці «Кадара», який з чотирьох спроб хибить лише один раз, а його суперник двічі. Тож «Кадар» в ¼ фіналу Кубка Мрії.

Кращі гравці: Вадим Симонович - Тарас Токарчук