1/8 фіналу

Кубок Мрії, Центральний майданчик
1: 10

Ткачук Лука/Журибіда Віктор

Вдруге у цьогорічному сезоні виходять на двобій сьогоднішні суперники. У рамках Чемпіонату Волині четвертоліговий чемпіон «Вишків» свого суперника переміг з рахунком 4:1. Тож зважаючи на це, що «Колос-2» посів у чемпіонаті лише сьоме місце, фаворитом 1/8 Кубка Мрії вважається ФК «Вишків». Як і подобає чемпіону, територіальна перевага номінальних гостей проглядається з перших хвилин гри. Та на її початку ківерчани ще не надто втомлені і на два постріли по своїх воротах відповідають контратакою, що завершилась ударом повз ворота. Але мобільність і наполегливість вишківчан на 4 хв приносить свої плоди – голом відзначився Віталій Кулай. Надалі позиційний захист «Колоса» тримався аж до 9 хв. До того ж його контратаки час від часу завдавали супернику чималих клопотів під час захисту воріт. Вдруге «Колос» пропустив на 9 хв від Назара Стасюка. А на 10 хв та 11 хв  оформлює дубль та робить хет-трик.

По перерві ківерчани знову відчувають себе більш свіжими. І на 15 хв Олександр Устимчук дещо скорочує рахунок. Та як згодом з’ясувалось, це був сьогодні єдиний гол у сітці воріт «Вишкова». А насолоду від забитих м’ячів у грі їх прихильники отримували ще не один раз. Впевнено пробиває пенальті за «Вишків» на 17 хв Віктор Кальчик. Тож практично втративши надію на перемогу, «Колос» гру догравав без особливого ентузіазму. Чого не можна сказати про його суперника, котрого було уже не зупинити. Ще п’ять голів записали до свого активу Віталій Кулай, Микола Пилипюк, Олег Скопюк та двічі Назар Стасюк. Тож нищівна поразка залишає «Колос-2-Ветеран» за бортом Кубка Мрії, а ФК «Вишків» у піднесеному настрої наближається до його завоювання. Та суперники в ¼ фіналу будуть набагато сильніші.

Кращі гравці: Олександр Устимчук - Віталій Кулай