1: 1

Ярмольська Яна/Кунаков Олександр

Суперники двічі зустрічалися у рамках регулярних чемпіонатів у Суперлізі і мають по одній перемозі, цього року нововолинці були сильнішими за опонентів 3:2, проте минулорічна перемога «ЛСТМ» була набагато впевненішою – 7:2. Тож третю зустріч «ТТІ» у ранзі чемпіона регулярної частини першості прогнозовано розпочав активніше і господарям довелося непереливки. Настирний і швидкий Максим Обертас весь час намагався вирватися на ударну позицію, а Андрій Никитюк тонкими і гострими передачами постійно створював гольові нагоди для партнерів. Та Роман Перлов раз за разом рятував свою команду від здавалося б вірних голів. Потрохи гравцям «ЛСТМ» вдалося дещо заспокоїти гру і навіть створити кілька небезпечних моментів біля воріт суперника, самим гострим з яких був несподіваний удар Михайла Зайчука на 9-й хвилині та «Select» влучив у стійку. Гості одразу відповіли виходом сам на сам Михайла Соколяна, проте Роман Перлов вкотре виручив.

Другий тайм розпочався зі штурму у виконанні нововолинців і лише фантастична гра воротаря господарів не дозволила їм відкрити рахунок вже в дебюті тайму. Та гості продовжили тиснути і зрештою таки забили – пройшла стіночка по флангу, Максим Обертас завдав удару в дальній кут і рикошетом від когось з захисників «будівельників» м’яч опинився в сітці. Та радість гравців «ТТІ» була недовгою, «ЛСТМ» пішов відігруватися і досить швидко впорався з цим завданням – гості загубили поблизу власних воріт Олександра Неделюка і той отримавши м’яч влучним ударом з близької відстані поклав його в дальній нижній кут. Більш того, на останніх секундах господарі мали чудову нагоду виграти цей матч – Андрій Пушкарчук опинився віч на віч з Андрієм Дмитруком та голкіпер гостей переміг у цій дуелі, а добивання прийняв на себе захисник.

Отож, бойова нічия і визначення переможця у цій парі відкладається на наступну суботу.

Кращі гравці: Роман Перлов – Максим Обертас