2: 3

Глухенька Ліза/Гетьман Василь

Незважаючи на те, що в наступному матчі зустрічались команди з різних полюсів турнірної таблиці Другої ліги, статистика попередніх зустрічей цих команд була явно не на користь срібних призерів. Горохівські «каноніри» перемагали трейдерів в минулі роки і у кубку Ярмарок, і в регулярці. І лише в останній очній дуелі нинішнього сезону команди розписали бойову нічию 5:5, тому легкої прогулянки гостям у цьому матчі ніхто не обіцяв. Господарі гостріше виглядали в дебюті матчу, вони створюють кілька хороших моментів, але рятують свої ворота гості – спочатку м’яч влучає у поперечку, потім відчайдушний підкат Дмитра Оляницького, а згодом чудовий сейв у виконанні Олександра Шпарука. В команди Traders явно не ладилась атакувальна гра у першій половині, а тому команди пішли відпочивати, коли на табло горіли сухі нулі. По перерві горохівчани продовжували більше атакувати, але наразились на стрімку контратаку чорних, в ході якої Сергій Трофімчук протягнув м’яч зі своєї половини і потужно пробив воротаря суперника. Згодом шедевральний гол, прямим ударом зі штрафного, забив Артем Пашківський, м’яч поцілив у самісеньку дев’ятку, а ще за кілька хвилин Дмитро Козачук Сильним ударом з носка влучає в поперечку і select від неї втретє влітає у сітку воріт Арсенала. Забивши тричі трейдери знизили оберти і вкінцівці отримали два голи, як підкопірку у свої ворота, коли гарні передачі своїх партнерів влучними ударами сходу завершували Олександр Корнійчук та Роман Ващук. Горохівчани намагались створити камбек, особливо виділявся у їх лавах досвідчений Юрій Тетеренко, але часу вже було обмаль, тому схилити шальки терезів на свою користь арсеналівці спробують вже через тиждень, а поки мінімальна перемога луцької команди.

Кращі гравці: Корнійчук Олександр - Пашківський Артем