2: 6

Глухенька Ліза/Гетьман Василь

Завершували суботній ігровий вечір на майданчику «Арени Спорт» команди «Гранітбудексклюзив» та «Olam-Kesef Sport», цей поєдинок був як будівельне дербі другої ліги. Два з половиною місяці тому суперники зустрічалися у регуляції, де команда з Острожця здобула впевнену перемогу з рахунком 5:1. Впевненіше номінальні гості розпочали і сьогоднішню зустріч. Вже на 3 хв чіткі індивідуальні дії Сергія Мельничука допомагають червоним відкрити рахунок у матчі. Проте за кілька хвилин такою ж люб'язністю своїм суперникам відповідає гравець синьо-білих — Юрій Семчук. Ще за хвилину активний 3-ій номер господарів відзначається автоголом, зрізавши м'яч у власні ворота. Але гранітчикам вдруге в зустрічі вдається відігратись, коли після розіграшу кутового Юрій Войтюк розрядив свою гармату, і в стилі Руслана Малиновського з лівої, з гострого кута влучає в верхній кут команди з Острожця. Олександр Мосійчук взяв тайм-аут, після якого його підопічним вдалося перед перервою забити два голи у ворота Михайла Баб'юка. В другому таймі команда з Рівненщини впевнено контролювала хід зустрічі не давши нічого створити своїм суперникам біля власних воріт, в той час острожчани вкінцівці матчу ще двічі замутили своїх суперників, дубль оформив їх кращий гравець Володимир Горохоль, а на останній хвилині матчу відзначився Андрій Гузуватий. Впевнені 6:2 на користь будівельників Рівненщини, чи вдасться створити камбек підопічним Юрія Лащука побачимо уже через тиждень.

Кращі гравці: Войтюк Юрій - Горохоль Володимир