0: 7

Журибіда Віктор/Кузнєцов Дмитро

Протягом двох останніх сезонів «Агромат» двічі перегравав своїх суперників з «Авангарда» (4:2, 7:3), хоча ці поєдинки були досить напруженими та непростими. Очікувалося серйозне суперництво і цього разу, щоправда, в очі кинувся геть бідненький в порівнянні з серединою сезону склад «Агромата»…

Як виявилося, кадрові проблеми таки сказали своє вирішальне слово. З перших хвилин гравці «Неріса» захопили ініціативу в грі та досить швидко реалізували її, коли Дмитро Ленартович замкнув простріл з флангу – 0:1. «Агроматівці» намагалися атакувати, однак в першому таймі контрвипади суперників були значно не безпечнішими. На 12-й хвилині міг зрівнювати рахунок Денис Козловський, однак свої ударом послав м’яч лише трохи вище воріт. А от Дмитро Дігалевич після розіграшу кутового качнув захисника і пробив прямісінько в дальній кут воріт Олександра Лещука – 0:2. Ближче до завершення тайму «салатові» геть посипалися – спочатку заробили у власні ворота необов’язковий пенальті, який реалізував Вадим Носалюк, а перед антрактом дозволили оформити «дубль» Дігалевичу – 0:4.

Перерва пішла «Агромату» на користь: команда досить непогано розпочала другий тайм та більшість атак доводила до постійних ударів в площину воріт – утім, з іншого боку барикад справжній кураж піймав Олександр Кунаков, який тягнув один за одним постріли Владислава Нестерука, Дмитра Платонова та Андрія Кристича! У середині тайму вбивча позиція для пострілу була й у Дениса Козловського, однак «четвірка» «Агромата» знову лише трохи не влучив у рамку. А на кінцівку зустрічі «салатових» просто не вистачило. Спочатку ще два голи на свій рахунок записав Вадим Носалюк, а потім свій доробок до «хет-трику» довів і Дмитро Дігалевич – 0:7. Дива, звісно ж, трапляються, однак з такою форою для суперника «Агромат» в наступному матчі, схоже, буде битися лише за свій престиж…

Кращі гравці: Андрій Кристич – Вадим Носалюк