6: 3

Гомон Сергій/Журибіда Віктор

Зручним суперником для ФК «Рать» виявився сьогоднішній опонент. Незважаючи на те, що перед «Раттю» опонував бронзовий призер регулярного чемпіонату, на майданчику з перших хвилин точилась рівна боротьба. На удар від нападника господарів з середньої відстані уже на 1 хв гості відповідають ударом головою по воротах після вивіреного пасу саме воротаря Доросинь. Та рахунок незмінний аж до 3 хв. Чергову атаку «Раті» перериває захист «Доросинь», м’яч опиняється у Артема Лясковського, котрий асистує Андрію Савчуку, і останній розписується у воротах суперника. Ще три хвилини знадобилось Іллі Чухраю для того, аби відновити рівновагу. А сталось це після затяжної атаки «Доросинь» на 6 хв. Взагалі середина тайму виявилась досить результативною. З інтервалом в одну хвилину за «Рать» відзначився дублем Вадим Буяльський, котрий, вдало обираючи позицію, першим опинився на добиванні після гарматних пострілів своїх партнерів. А рівно за дві хвилини після його останнього голу Богдан Жовнірук отримав право на пробиття дабл-пенальті. Його перша спроба була парирувана воротарем, та при добиванні Богдан уже не схибив, і на перерву команди йдуть за мінімальної переваги «Раті» 3:2.

Початок другого тайму дещо за «Доросинями». На 19 хв брати Жовніруки розігрують класичну двохходівку, і Максим встановлює рівновагу у матчі. Згодом уже красень-гол на 20 хв глядачі побачили у виконанні Михайла Скиданюка, і «Рать» знову попереду. А закріпити перемогу для своєї команди на останніх хвилинах матчу вдається Андрію Савчуку та Юрію Пухті. «Рать» робить вагому заявку на перемогу у двобої ¼ плей-оф. Залишається зважити лише на те, що перед ними все таки бронзовий призер

Кращі гравці: Андрій Савчук - Богдан Жовнірук