3: 7

Гомон Сергій/Журибіда Віктор

Діаметрально протилежні місця посіли команди у регулярному чемпіонаті сезону 2021/2022 рр. Перше місце за «Гандикапом» і лише восьме за ФК «Воротнів». Та слід зауважити, що саме «Воротнів» став одним із двох клубів, якому вдалось відібрати очки під час регулярки у нинішнього чемпіона. І все ж впевненіше на початку гри себе відчували гості, а за футзалістами з Воротніва проглядалась незначна нервозність. Саме після невимушеної помилки воротаря господарів, котрий невдало ввів м’яч у гру, кращому гравцю минулого останнього туру серед команд шостої ліги Антону Калитці і вдалось відкрити рахунок у грі. Відбулось це уже на 2 хв. Цей гол дещо сколихнув футзалістів з Воротніва, і середина тайму пройшла за рівної спортивної боротьби з перемінним успіхом від обох команд. На 4 хв уже помиляється при виході з воріт кіпер «Гандикапа», і Павлу Кислюку нічого не лишилось крім того, щоб направити кулястого у пусті ворота. Та Антон Калитка сьогодні в ударі, і на 6 хв його команда знову попереду. Згодом Юрій Чайка на 7 хв встановлює вдруге рівновагу. Але втримати нічию у першому таймі воротнівчанам не вдається. Завдяки голу у виконанні Володимира Яреми на перерву «Гандикап» іде з перевагою в один м’яч.

Другий тайм команди грають на зустрічних курсах за середнього темпу. До 21 хв рахунок на табло не міняється. А першим це робить Володимир Ярема, оформивши дубль, хет-триком до нього же підключається на 24 хв Антон Калитка. Ще двічі на тій же 24 хв голами обмінялись Василь Годун та Андрій Михнюк, і рахунок уже 3:6 на користь «Гандикапа». А остаточну крапку у матчі ставить Володимир Ярема. Вагома заявка на перемогу у двобої від «Гандикапа» з рахунком 7:3.

Кращі гравці: Юрій Чайка - Антон Калитка