3: 1

Гомон Сергій/Журибіда Віктор

Обігравши у регулярному чемпіонаті з рахунком 4:1, срібні призери з Рожищенської громади очікували легкої перемоги і у сьогоднішній грі. Та не так сталось, як гадалось. Практично перша атака від футзалістів із Струмівки завершується взяттям воріт уже на 2 хв. ФК «Мильськ» перебіг подій не форсує, а його суперника саме гра у невисокому темпі влаштовує. Основна четвірка «Ветерана» майже 6 хв без замін витримує нехитрі комбінації «Мильська». В свою чергу, і господарі не надто комбінують та завдають ударів по воротах суперника. Але одна з таких атак на 9 хв для «Ветерана» могла завершитись голом, якби нападник у завершальній стадії не схибив у пусті ворота. А від «Мильська» у першому таймі запам’ятались лише декілька гарматних пострілів із стандартів, що призначались заздалегідь до карного майданчика «Ветерана». У цій ситуації воротар господарів діяв бездоганно.

Хорошу комбінацію в один дотик «Ветеран» організовує на початку другого тайму, але відзначитись свій шанс не використовує. На 16 хв «Мильськ» отримує черговий стандарт, та удар нападника приходиться у стінку, після чого миттєва атака «Ветерана» стає результативною: вдруге відзначається Роман Шандрук. Схоже на те, що «Мильськ» сьогодні усі надії забити гол покладає не на комбінаційні дії, а на гарматні постріли з різних позицій та відстані. Чого зробити їм не вдається. А ось «Ветерану» сьогодні фартить. Несильний, але влучний удар Василя Міскевича залітає у ближній кут воріт суперника, і рахунок уже 3:0. Скоротити рахунок у грі Сергію Романюку вдається лише на останній хвилині гри. Тож 3:1 на користь «Ветерана» зберігає неабияку інтригу у матчі-відповіді.

Кращі гравці: Роман Шандрук - Юрій Шепелюк