9: 3

Корпош Марія/Кунаков Олександр

Після перемоги млинівців з рахунком 7:2 у першій зустрічі шанси «атовців» відігратися виглядали дуже примарними. Та й перед стартовим свистком оптимізму не додалося, гості зібрали лише п’ять «бойових одиниць», а місце у воротах зайняв головний голеадор команди Сергій Прик. Господарі розпочали неквапливо, подовгу контролюючи м’яч і раз по раз підключаючи до атакувальних дій Віталія Богданова, що виконував роль голкіпера. Гості не втратили нагоди скористатися таким шансом і вже на 4-й хвилині Сергій Прик ударом від власних воріт спрямував «Select» у порожню рамку «Атлетіка». Пропущений гол збадьорив господарів і вони заходилися завзято атакувати та обстрілювати з різних дистанцій ворота «атовців». Довго стримувати цей енергійний штурм гості були не в змозі і за кілька хвилин Андрія Абрамовича вивели на ударну позицію прямо по центру воріт і він не схибив. До честі гравців «Волинь-АТО» треба сказати, що хлопці билися до останнього, бігали в контратаки, створювали моменти біля воріт млинівців. Та сили були явно не рівні і ближче до завершення першого тайму гості почали «підсідати» і не встигати за своїми візаві. За що одразу були покарані, Андрій Абрамович, Едуард Хрипа та Андрій Приходько забили по голу наприкінці першої половини і зробили рахунок комфортним для своєї команди – 4:1.

По перерві гості остаточно видихлись, але вперто йшли вперед і навіть двічі забили, голи на рахунку Олександра Батюка та Віталія Манченка. Проте у захисті справи були геть кепські і гравці «Атлетіка» зуміли ще п’ять разів загнати «Select» у ворота суперників, встановивши остаточний рахунок 9:3 на свою користь.

Отже, млинівці без особливих складнощів проходять до півфіналу, де їм протистоятиме  міцний «КроШу», має бути цікаво.

Кращі гравці: Андрій Приходько – Олександр Батюк