5: 1

Корпош Марія/Кунаков Олександр

Після напруженого першого поєдинку у якому «Трейдерс» здобули мінімальну перемогу 3:2 шанси команд на прохід до наступної стадії оцінювалися як приблизно рівні. Щоправда, маючи на один забитий гол більше, господарі мали можливість грати від захисту, використовуючи контратаки, які у їх виконанні є вкрай небезпечною зброєю. Як і очікувалося, активніше розпочав «Арсенал», причому захист господарів не справляв враження непрохідного і вже з перших секунд зустрічі на Ярослава Рожківського посипався шквал ударів з різних дистанцій, в тому числі і впритул. Та якщо когось перед початком матчу й насторожувала відсутність у рамці основного голкіпера «трейдерів» Олександра Шпарука, Ярослав дуже швидко розвіяв ці сумніви. Його блискучі сейви додали впевненості команді і ближче до середини тайму господарі вирівняли гру, а невдовзі й відкрили рахунок – м’яч після силового прострілу Миколи Фещука з аута влучив поблизу воріт у ногу Тараса Мушита і відскочив у сітку воріт гостей. А перед самою перервою Едуард Войтюк втік сам на сам з голкіпером та переграв Назара Трачевського.

Початок другого тайму вийшов бурхливим і багатим на події. Вже на перших секундах захисники «Трейдерс» прогавили Михайла Ткачука і він влучно пробив з близької відстані. Далі обидві команди мали шикарні нагоди для зміни рахунку та удари господарів у виконанні Сергія Трофимчука та Євгена Борзовця прийшлися в каркас воріт, а в гостей Михайло Ткачук не влучив у рамку з близької відстані, а небезпечний удар Юрія Тетеренка потягнув Ярослав Рожківський. Та врешті гол відбувся, Сергій Трофимчук вискочив сам на сам з Назаром Трачевським та елегантно перекинув голкіпера. «Арсенал» пішов ва-банк і випустив п’ятого польового гравця та дуже швидко пропустив в порожні ворота після удару Едуарда Войтюка, а ще за хвилину Сергій Трофимчук вдало зіграв на добиванні і встановив остаточний рахунок зустрічі 5:1.

Таким чином, «Трейдерс» проходять до півфіналу, де поміряються силами з острожецьким колективом «Олам-Кесеф».

Кращі гравці: Ярослав Рожківський – Михайло Ткачук