33: 24

Журибіда Віктор/Кунаков Олександр

Команди в поточному сезоні зустрічаються вже вчетверте — в матчі регулярного чемпіонату була зафіксована нічия 4:4, в поєдинку на кубок хорівці здобули мінімальну перемогу забивши єдиний м'яч, а в першому протистоянні плей-офф мінімальну звитягу вже святкував колектив пекарів. Активніше розпочинають зустріч господарі, що й зрозуміло — нічия влаштовує команду гостей. Дуже непоступлива, цікава та динамічна боротьба на майданчику. І хоча першим номером грає Хорів, але саме біля їх воріт виникають справжні гольові моменти — спочатку Максим Ядловський вийшовши віч-на-віч з Юрієм Колодюком не зміг пробити останнього, а за якусь хвилину Роман Воробей з близької відстані потужно пробив під поперечку, і лише неймовірна реакція кіпера аграріїв зберігає ворота сухими. Контактний футзал призводить до багатьох фолів у першому таймі, на останній хвилині якого червоно-жовті заробляють 5-ий командний фол. І все таки настирливість хорівців дозволяє їм піти на перерву у якості лідерів, коли після чіткого розіграшу Віктор Чудля виконав вивірену діагональну передачі і Михайло Трофімчук відкрив рахунок у матчі. В схожому стилі розпочався другий тайм, ніщо ніби не віщувало небезпеки біля воріт господарів, проте на 19-ій хв Владислав Гаврилюк виконав небезпечну передачу з аута у карний майданчик, і м'яч після невеликого рикошету влітає у сітку дезорієнтованого воротаря. За кілька хвилин автор першого асисту синьо-білих віддзеркалює перше взяття воріт у цій зустрічі і знову чудовим пасом виводить на завершальний удар Валентина Харчука, котрий вдруге виводить свою команду вперед. По сумі двох зустрічей рахунок став абсолютно рівним 3:3, але ніхто не грає на нічию, і не сушить матч, команди в кожному єдиноборстві шикають якийсь креатив для розвитку атакувальних дій. За 2 хв до фінального свистка чудова трьохходівка підопічних Віктора Ревка завершується красивим голом у підкаті вже в незахищені ворота все того ж 9-го номера. Олександр Антонюк вчасно взяв тайм-аут після якого гості виходять на майданчик з 5-им польовим, що буквально відразу приносить свої плоди, коли після затяжного розіграшу Михайло Байбула розрядив свою гармату. Обидві команди заслуговують на вихід до півфіналу, але кому ж посміхнеться фортуна в післяматчевій серії пенальті? По три влучні удари наносять почергово футзалісти з різних колективів, а 4 удар у виконанні хорівця Михайла Трофімчука був невдалим, натомість теремнівець Дмитро Бурковський не схибив і вивів свою команду до наступного етапу плей-офф.
Кращі гравці: Віктор Чудля - Михайло Байбула