23: 30

Журибіда Віктор/Гетьман Василь

Не в такому високому темпі, як попередня пара, грають команди, забезпечуючи перш за все надійність своїх тилів та боячись допустити помилку в обороні.Гольові моменти в дебюті матчу не виникали, але на 4-й хвилині Максим Омелян неочікуваним пострілом з лівого кута атаки прошиває ворота будівельників.Згодом Сергій Кренц отримує хороший шанс для взяття воріт і використовує його, потужно пробивши все в той же лівий від Олександра Ярмощука кут воріт.Невдалий початок матчу для команди Ігоря Чорнухи-----оборона не витримала тиску суперника, а в атаці у жовто-блакитних нічого не клеється.Справжня катастрофа стається за 3-хв до перерви, коли господарі розігнали швидку контратаку, красиво розіграли трьохходівку, яку влучним ударом завершив Максим Обертас. Рахунок став 3:0!!! Це вже було серйозною заявкою на вихід у півфінал команди з шахтарського міста і повністю провалений 1-ий тайм для команди ЛСТМ!До честі чинних чемпіонів області з класичного футболу, вони в перерві дослухались  до настанов  та вказівок свого президента і тренера та вже з перших хвилин 2-го тайму починають раз за разом створювати гострі моменти біля воріт господарів.Проте ще досить довго по футзальних мірках нововолинцям вдається втримувати свої ворота на замку і лише на 20-хв Михайлу Зайчуку вдається красивий та точний удар з лівої, яким він "розпечатує"  досі непробивного в цій битві Андрія Дмитрука. Забитий гол ще більше надихнув і добавив сил та позитивних емоцій гостям, вони намагаються врятувати гру.За 5-хв ветеран команди, досвідчений Ігор Махнюк неочікуваним ударом низом "зноска" метрів з 15-ти вдруге пробиває  кіпера  "тті-шників" чим відновлює інтригу цього захоплюючого протистояння.А далі ще цікавіше----за 3-хв до фінальної сирени Звйчук оформляє дубль у матчі та робить обнадійливий камбек для своєї команди. Путівку до півфіналу суперники виборювали в післяматчевій серії пенальті. І тут вже не пофартило підопічним Тараса Кабанова-----жоден з трьох виконавців його команди не зміг нанести рузультативний удар:Неделюк влучив у поперечку, а з ударами Жука та автора дубля впорався Андрій Дмитрук. Свій ефектний сейв в серії здійснив і Ярмощук, але після удару з точки Никитюка він був безсилим. Отож фортуна посміхнулась чинним чемпіонам "регулярки", вони продовжують боротьбу в плей-офф!!!

Кращі гравці: Максим Омелян - Михайло Зайчук