5: 5

Смолярчук Анна/Голоскоков Дмитро

Трохи більше місяця минуло з того часу, коли «Вишків» в регулярному чемпіонаті розтрощив горохівчан з рахунком 5:1. Тоді лише шестиметровий призначений за гру рукою, допоміг «міщанам» не отримати «сухаря». Дмитро Біліч оформив хет-трик і взагалі лучани повністю домінували над суперниками. Але все це зараз описується дієсловами в минулому часі, а плей-офф здатен піднести такі сюрпризи, яких не очікує жоден знавець! Несподіванки розпочалися після свистка арбітру: лише вісімнадцять секунд знадобилося горохівчанам на те, щоб відкрити рахунок – візначився Тарас Токарчук. Проте лучан такий «холодний душ» засмутив не надто сильно, і вже за декілька хвилин скидкою під удар від Богдана Венського скористався Дмитро Біліч. «Міщани» цього дня не збиралися бути «андердогами»  і Олександр Новаковський засмутив чемпіонів «регулярки» ще одним забитим. Слід сказати, що емоційна налаштованість гравців «Кадару» просто зашкалювала: самовіддана гра в обороні, швидкі забіги в атаку вимагали не тільки «фізики», а й неймовірного бажання виграти! Саме таке бажання дозволило Михайлові Жуку «продертися» через хащі ніг і таки «увіткнути» м’яча в сітку. Крила, що «виросли» у горохівчан, понесли їх в атаку і Олександр Новаковський відразу оформив дубль і гандикап в три голи для своїх колег. «Вишків» помітно занервував, а «розбори» всередині колективу теж не добавляли спокою та осмисленості в діях. Після перерви початок тайму також не став оптимістичним для лучан – Олександр Новаковський скористався далеким закидом від свого голкіпера і відправив «кулястого» в сітку воріт суперника. На табло запалав рахунок з матчу регулярного чемпіонату, але тепер 5:1 було на користь «Кадару». На допомогу лучанам прийшов стандарт: кутовий був розіграний без жодних «витребеньок» - Віталій Кулай скинув Назару Стасюку, а той потужно пробив у верхній ближній кут. Цей гол, мабуть, нагадав хлопцям, що вони чемпіони «регулярки», і ця ж пара гравців, вже в динаміці, виконала ще гол (знову асист Віталія і гол Назара). «Повернення у гру» сталося за п’ять хвилин до кінця матчу, і були всі шанси звести матч, бодай до нічиєї, тим більше, що кураж упіймав і кіпер «Вишкова» Микола Пилипюк, який «підчищав» провали в захисті польових гравців захоплених атакою. Богдан Венський скоротив відставання до мінімуму за дві хвилини до фінальної сирени, інтрига закрутилася з неймовірною силою. Все вирішилося так, як буває  в голівудських фільмах – за шість секунд до кінця Назар Стасюк оформив хет-трик і урівноважив шанси на другу гру плей-офф 5:5!

Кращі гравці: Олександр Новаковський – Назар Стасюк