1: 9

Смолярчук Анна/Голоскоков Дмитро

Рівно місяць тому команди зіграли свій матч в регулярному чемпіонаті Волині, і слід сказати, що присмак в обох колективів залишився різний: «Вадрус» тоді наколотив одинадцять голів, хоча був момент у другому таймі, коли ківерчани могли «повернутися в гру» - тоді Олександр Устимчук класним ударом зльоту скоротив відрив до мінімуму. Проте кінцівка, явно не стала приємним спогадом для «ветеранів». Цікаво було подивитися, що зможе «Колос» протиставити «Лойко енд компані» цього разу, коли ставки набагато вищі. Передбачувано «Вадрус» грав першим номером, Василь Лойко гарматними пострілами непокоїв суперників, проте в першій половині тайму особливих подій не траплялося. Гол в будь-які ворота мав «підірвати» цей спокій. Спроби від «Колосу» можна було перелічити на пальцях, проте менш небезпечними вони від цього не ставали: буває, що одна команда має три можливості за гру, реалізовує дві з них і виграє в команди, що мала тридцять три нагоди, а реалізувала одну. Зрештою, Дмитро Бондарчук за дві хвилини до перерви взяв гру на себе і поцілив у дальній кут воріт «Колосу», конвертувавши, таким чином, перевагу «взуттєвиків» у гол. На перерву команди пішли за мінімальної переваги «Вадрусу». Після перепочинку Максиму Борщевичу вистачило однієї хвилини, щоби двічі розписатися у воротах суперника – перевага «взуттєвиків» в ігровому компоненті почала втілюватися у голи.  Ігор Соломко ударом метрів з десяти збільшив відрив до чотирьох «сухих» м’ячів, а тому здавалося, що долю цього матчу вже вирішено. Так і сталося: Андрій Кальчик збільшив рахунок, його підтримав Василь Лойко, за рахунок чого «Колос» може «розмочити» рахунок було невідомо. Розгром продовжили Богдан Матюк, що підключився до атаки з голкіперської позиції та Василь Лойко, який довгим «парашутом» покарав воротаря суперників. Друга «жовта» воротаря «Колосу», видалення та реалізація більшості остаточно поховала сподівання на півфінал плей-оффу для «ветеранів». «Розмочити» рахунок вдалося Валерію Худову, але це вже нічого не вирішувало – переконлива перемога «Вадрусу» 9:1.

Кращі гравці: Василь Лойко – Валерій Худов