1: 2

Ткачук Лука/Журибіда Віктор

З мінімальним рахунком на користь чемпіона регулярки завершилась очна зустріч сьогоднішніх суперників ¼ фіналу плей-оф, незважаючи на полярність підсумкової турнірної таблиці чемпіонату. З огляду на те, що «Володимирівка-Ветеран» на матч заявилась у дещо послабленому складі без декількох провідних гравців, гра обіцяла бути непередбачуваною. Щоправда і «Дежа» і на лаві запасних обмежилась лише двома гравцями. Тож з самого початку команди не надто активізують свої дії. «Володимирівка» за рахунок уже звичних переміщень старається грати в один дотик. «Дежа», в свою чергу, прийняла таку тактику суперника і без зайвих зусиль руйнує атаки чемпіона, а, організовуючи свої, завдає удари по воротах з середньої та дальньої відстані, що зайвих клопотів воротарю суперника не приносить. З середини тайму «Володимирівка» починає нарощувати темп, «Дежа» намагається повернути гру у більш спокійне русло, що практично їм і вдається. Лише на 11 хв «Ветеран» організовує масовану атаку та, як згодом з’ясувалось, останній пас був зайвим, і захист «Дежі» стає стіною перед завершальним ударом. Не скористались помилкою свого суперника і номінальні господарі, котрі, перехопивши м’яч, не змогли організувати свій контрвипад – забракло швидкості.

Перші дві хвилини другого тайму характеризуються територіальною перевагою гостей. Але перша ж атака у другому таймі для «Дежі» стає результативною – на 15 хв відзначився Юрій Гогой. Голом у відповідь міг відзначитись зі штрафного Олександр Антонюк, та воротар парирує м’яч на кутовий. Згодом досить затяжна атака на 19 хв все ж приносить успіх «Ветерану» - гол на рахунку Андрія Главацького. В подальшому гра проходить на зустрічних курсах. Швидкості зростають, що додає роботи обом воротарям. І тут під завісу гри хибить кіпер «Дежі», який не встигає зреагувати на сильни постріл від Ігоря Заболотного. Друга поспіль перемога за сезон з однаковим рахунком 2:1 надає для «Володимирівки» незначну, та все ж перевагу для виходу до ½ фіналу плей-оф перед матчем-відповіддю.

Кращі гравці: Юрій Гогой - Ігор Заболотний