3: 0

Ткачук Лука/Журибіда Віктор

Лише один гол побачили глядачі у регулярному чемпіонаті Волині з футзалу за участю нинішніх суперників. З рахунком 1:0 тоді перемога була за «Стирем». Тож сьогоднішня зустріч розпочалась за незначної територіальної переваги номінальних гостей. Уже на 2 хв футзалісти «Стиря» заплутали захист «Респекта» своєю комбінацією, вивівши свого нападника на ударну позицію, та останній втрачає стовідсоткову нагоду відкрити рахунок, пробивши повз ворота. Надалі «Респект-2» активно переміщається в захисті та перекриває всі підступи до своїх воріт. Завдяки різноманітним схемам комбінаційних дій «Стир» вишукує нові спроби для точного завершального удару. Зробити це «Респект» не дозволяє, а його поодинокі контрвипади стають все небезпечніші. Твердженням цього стає штрафний удар у виконанні «Респекта» на 9 хв, де лише стійка рятує Демидівку від голу. Згодом повторну атаку господарів уже перериває воротар «Стиря». А от 11 хв стає щасливою для Богдана Климюка. Його вдалий вибір позиції дозволив першим опинитись на добиванні і записати гол на свій рахунок. До честі «Респекта-2» слід також зауважити, що на перерву команди пішли за рахунку 1:0 завдяки бездоганній грі стража воріт Ореста Савоніка, який сьогодні творив дива, рятуючи свою команду від неминучого голу.

Другий тайм «Респект-2» розпочинає більш впевнено. Уже на 16 хв після введення м’яча з кутової позначки Генадій Боровський спрямовує кулястого у ворота суперника. Загалом же атаки «Респекта-2» у другому таймі більш різноманітні та цікаві. Гра набуває обопільної гостроти, раз по раз атаки змінюються то в один, то в інший бік. Саме такий швидкий футзал глядачі і полюбляють. Дещо скоротити рахунок «Стир» міг на 18 хв, та на шляху до взяття воріт опинилась хрестовина. До завершення залишається чотири хвилини, «Респект» отримує право на пробиття штрафного метрів з десяти. З технічної зони Андрій Тучкевич вигукує: «Бий у нижній кут». Почувши підказку свого наставника, Сергій Воєвода бездоганно виконує саме такий удар і встановлює остаточний рахунок 3:0 на користь своєї команди. Непогана заявка на перемогу у двобої та вихід до ½ плей-офф.

Кращі гравці: Орест Савонік - Василь Пастух