0: 2

Ткачук Лука/Журибіда Віктор

Сусіди по турнірній таблиці чемпіонату Волині з футзалу серед команд третьої ліги зустрілись в ¼ фіналу плей-оф. Гра у чемпіонаті завершилась результативною перемогою «БусМаркета» з рахунком 6:4. Тож глядачі очікували видовищної та не менш результативної гри і сьогодні. «Фенікс», прагнучи до реваншу, розпочинає активніше та наполегливіше. Відстоявши натиск суперника на перших хвилинах, «БусМаркет» організовує на 3 хв декілька своїх контратак. Та, як гарматні постріли від «Фенікса», так і продумані комбінації підопічних Руслана Корпоша, які захлинаються ще до завершального удару, бажаного результату обом командам не приносять. В подальшому атаки «БусМаркета» хоч і не такі часті, як у суперника, проте досить разючі та небезпечні, і лише чудова реакція воротаря залишає рамку «ДПЗ» недоторканою аж до 11 хв. Загалом «маркетологи» у другій половині тайму почуваються більш впевнено, а «Фенікс» у швидкості помітно здає. Перший дзвоник біля воріт «ДПЗ» пролунав на 10 хв, коли з лінії карного майданчика, ліквідовуючи вільний удар, гармату на себе приймає воротар. А чергову атаку «Фенікса» за дві хвилини до завершення тайму перериває Іван Корчук, бере ініціативу на себе та відкриває рахунок у грі.

Другий тайм «БусМаркет» уже володіє незначною територіальною перевагою. А відзначитись першими на 20 хв могли «депезовці». Зрівняти рахунок у грі вони втрачають двічі поспіль. Перший небезпечний удар летить повз ворота, а у другому моменті м’яч зустрічає стійка. І як буває, не забиваєш ти – забивають тобі. На 21 хв, протаранивши захист правим флангом, Роман Дмоховський направляє кулястого прямо у дальню «шістку» воріт. До завершення гри жодній з команд змінити рахунок так і не вдалось. Тож продовжити боротьбу за вихід до ½ фіналу плей-оф їм доведеться у третьому та четвертому таймі уже наступного дня, щоправда за незначної переваги «БусМаркета» 2:0.

Кращі гравці: Сергій Дорецький - Андрій Каварський