2: 3

Ткачук Лука/Журибіда Віктор

Свого суперника срібний призер регулярного чемпіонату серед третьолігових команд футзалісти з Пірванче у нинішньому сезоні уже обігрували. Тож перший прицільний удар по воротах суперника завдають саме номінальні гості. Вони і стараються грати першим номером, але реальної загрози  попри незначну перевагу «Пірванче» суперник не відчуває. Натомість на 5 хв «Хавест» впевнено проводить дві атаки поспіль, та воротар суперника свою «рамку» захищає бездоганно. Надалі не надто наполегливі атаки «Пірванче» «Хавест» вдало ліквідовує. Більше того на 8 хв Ігор Білітюк виводить свою команду вперед. Зрівняти рахунок «Пірванче» не вдається навіть після виходу трьох нападників проти одного захисника на 9 хв – справа до прицільного удару так і не дійшла. А миттєва контратака від «Хавеста» завершується ударом у стійку. Практично одна хвилина залишалась до завершення першого тайму. «Пірванче» отримує право на пробиття штрафного метрів з восьми. І тут Іван Костюк уже не хибить. 1:1, і саме за такого рахунку команди йдуть на перерву.

Досить активно «Пірванче» розпочинає другий тайм. Та не зовсім вдало розігрує штрафний, зароблений на першій хвилині по перерві. За 30 секунд дзеркальний удар значно вище воріт зі штрафного виконує «Хавест» Втілюється у забитий гол перевага «Пірванче» уже на 15 хв. На сильний удар під поперечину від Дмитра Олійника воротар «Хавеста» зреагувати не встигає. На 18 хв Ігор Білітюк демонструє свою філігранну техніку практично біля самої «кромки» майданчика прибирає двох захисників «Пірванче» прошиває прицільним ударом воротаря і зрівнює рахунок. За незначного сумбуру проходить кінцівка гри. Саме у такій ситуації «Пірванче» все ж вириває перемогу. Досить сильним ударом захисник «Хавеста» старається ліквідувати натиск суперника та потрапляє на 10-метровій позначці у Тараса Папко, від якого м’яч кулею залітає у ворота «Хавеста». Незначна перевага «Пірванче» зберігає неабияку інтригу у матчі-відповіді.

Кращі гравці: Ігор Білітюк - Дмитро Олійник