3: 3

Ткачук Лука/Журибіда Віктор

Зробивши хоч невеликий та серйозний заділ у першому матчі, перемігши з рахунком 3:0, «Респект» будує свою гру від оборони. «Стир», в свою чергу, намагається бути більш активним в атаці,  та виходить у нього це не надто ефективно. Винятком стає лише гол у виконанні Василя Пастуха на 4 хв гри. Після чого футзалісти з Демидівки, немов повіривши в те, що ще є час відіграти вчорашні м’ячі, продовжує натиск на суперника. І уже на 5 хв наставник «Респекта» бере тайм-аут для внесення певних коригувань у грі. Згодом стало зрозуміло, що такий крок Андрія Тучкевича був не лише своєчасний, але і виправданий. Його команда заграла активніше і раз по раз завдає ударів по воротах суперника. Щоправда кулястий вперто оминає їх аж до 10 хв. Завдяки непоганій комбінації за участю трьох футзалістів на ударній позиції опинився Ярослав Савич, котрий і зрівнює рахунок у грі. «Стир» не здається і продовжує шукати щастя біля чужих воріт. Та сьогодні фортуна не на їх боці. Удар від нападника «Стиря» приходиться у хрестовину. А за 43 секунди до завершення тайму Ярослав Савич оформлює дубль, і попереду уже «Респект-2».

Зробивши за час перерви невеличкий аналіз гри, ФК «Стир» розуміє, що втрачати уже нічого і другий тайм розпочинає грати у відкритий футзал. Користуючись запропонованою тактикою суперника, «Респект» вільно себе почуває як в обороні, так і при атакуючих діях. До того ж за підопічними Андрія Тучкевича проглядається декілька награних комбінацій, одна з яких завершується ударом Олега Потрапелюка прямо під поперечину, і рахунок стає 1:3. Повіривши у загальну перемогу, «Респект» дає слабинку, чим миттєво користається суперник. 21 хв та 22 хв уже за Демидівкою. Спочатку Марк Галабурда скорочує рахунок, а згодом Василь Пастух оформлює дубль, і рахунок стає нічийним. На більше у сьогоднішньому матчі жодна з команд не спромоглась. Та результативна нічия на боці «Респекта-2», який і крокує далі в боротьбі за здобуття абсолютного чемпіона третьої ліги.

Кращі гравці: Василь Пастух - Ярослав Савич