5: 1

Глухенька Ліза/Журибіда Віктор

«БусМаркету» за поразку у регулярному чемпіонаті все ж вдалось взяти реванш у першому матчі ¼ плеф-ой. А за забитими голами по сумі двох матчів команди навіть зрівнялись. Тож матч-відповідь обіцяв бути цікавим та непередбачуваним. Уже на 2 хв «маркетологи» отримують право на пробиття штрафного метрів з десяти. Удар нападника прийшовся у стінку. Футзалісти з ДПЗ на перших хвилинах дещо нервують. Їх необережні виходи з власної захисної зони зачасту призводять до обрізок, чим миттєво користається суперник, щоправда безрезультативно. «Фенікс» ставку робить на гарматні удари з будь-якої відстані. Один з найнебезпечніших таких відбувся на 4 хв, та воротар «БусМаркета» дивом реагує і відводить чергову небезпеку від своїх воріт. З середини тайму команди змагаються у вправності організації атак на досить високих швидкостях. ДПЗ живе надією скоротити рахунок у двобої, «БусМаркет» не лише старається втримати рахунок, але й закріпити вчорашній успіх. Вдається їм це зробити завдяки підступному удару Івана Корчука практично з центральної лінії майданчика завдяки вдалому розіграшу за бічної лінії. Подвоїти рахунок, оформивши дубль, Івану Корчуку вдається буквально за дві хвилини, а сприяв цьому ще й швидкий контрвипад. Слід також зауважити, що футзалістам з ДПЗ під кінець тайму добряче не везло. Практично в пусті ворота нападник «Фенікса» спрямовує м’яч за 5 секунд до завершення тайму, але в останню мить захисник опиняється на його шляху, і рахунок залишається незмінним.

Цікавий, живий та швидкий футзал команди демонструють і у другому таймі. На 17 хв у виконанні Івана Корчука уже хет-трик. З цього моменту «Фенікс» все частіше і частіше до атак залучає п’ять польових гравців. А рахунок у грі не змінюється аж до останньої хвилини, яка вичвилась досить результативною. За 58 секунд до завершення гри Андрій Каварський направляє м’яч в пусті ворота, ще через 20 секунд Дмитро Пітальов дещо скорочує рахунок. А за 15 секунд до фінального свистка Дмитро Федончук ставить жирну крапку у перемозі «БусМаркета» з рахунком 5:1. «Маркетологи» крокують далі, «Фенікс» з дистанції сходить.

Кращі гравці: Іван Корчук - Павло Адамський