9: 4

Корпош Марія/Кузнєцов Дмитро

Після гольової перестрілки у першому матчі інтрига очікувалася й у другій частині чвертьфінального протистояння. Відігруватися треба було саме «Прип’яті», тож не дивно, що гості з Любешова активніше розпочали поєдинок, регулярно напружуючи голкіпера «Кумів» Олександра Антипенкова. Утім, першими відзначилися саме переможці Регулярного чемпіонату Вищої ліги, реалізувавши свій перший серйозний момент – Олександр Блажиєвський отримав передачу з глибини та перекинув Юрія Борейка – 1:0. Не минуло й хвилини, як гравці «Прип’яті» відігралися зусиллями Олександра Криська – 1:1. А для «Кумів» додалася ще одна проблема – Антипенков під час цього голу отримав ушкодження й так і не зумів продовжити гру, тож у рамку пішов грати автор дебютного взяття воріт у матчі – Олександр Блажиєвський. Попри усі негаразди, гравцям «Кум і Ко» вдалося знову організувати вдалі атаки, причому одразу двічі, й обидва рази автором голу виступав Олександр Рожило – спочатку «п’ятірка» номінальних господарів забив з гри, а потім – реалізував пенальті – 3:1. Розбавити бенефіс Олександрів, які неодмінно забивали голи у першому таймі цього поєдинку, зумів Віктор Літвінчук з «Прип’яті», якому вдався точний удар з близької відстані під поперечину – 3:2. А наприкінці тайму градус напруги виріс настільки, що команди ще й влаштували штовханину в центрі майданчика, за яку прямі вилучення отримали Олександр Крисько та Юрій Логвінов…

На початку другого тайму колективу з Любешова вдалося перевернути гру зусиллями Миколи Михалика – спочатку один з лідерів «Прип’яті» вдало зіграв на добиванні, а потім влучно пробив з рикошетом від суперника – 3:4. Утім, після такого за справу вже по-серйозному взялися «Куми». Спочатку точним ударом зрівняв рахунок Валентин Кривицький – 4:4. Переможці «регулярки» в подальшому зробили ставку на чітку реалізацію своїх атак, з чим двічі успішно впорався Андрій Скакун – 6:4. Гравці «Прип’яті» намагалися піти ва-банк п’ятьма польовими, однак у підсумку це призвело лише до червоної картки Івана Токарчука за гру рукою під час удару опонентів в порожні ворота. У ті хвилини, що залишилися до завершення, гравці «Кум і Ко» знову показали своє вміння добивати «пораненого» суперника, а ще по голу на свої рахунки записали Олександр Рожило, Валентин Кривицький та «Батько Кумів» Іван Васильович Кривий – 9:4. Таким чином, «Кум і Ко» покрокували до півфіналу плей-офф, де вдруге та втретє цієї зими зустрінуться із «Нерісом».

Кращі гравці: Олександр Рожило – Микола Михалик