3: 3

Корпош Марія/Кузнєцов Дмитро

У нинішньому та попередньому сезоні «Топільно» – дуже незручний суперник для «Вуд Еко Буду», а матчі між цими командами в рамках чемпіонату Волині неодмінно завершувалися перемогами представників Рожищенського району. Не дивно, що підопічні Руслана Корпоша в цьому матчі доклали максимум зусиль, аби переламати неприємну тенденцію. Забити перший гол вийшло вже в дебюті гри. Не встигла секундна стрілка зробити своє перше коло в цьому поєдинку, як Андрій Брись невідпорним ударом у дальній кут відкрив рахунок – 1:0! Утім, номінальні гості досить швидко прийшли до тями, а на 3-й хвилині відігралися після влучного удару Вадима Шутовського – 1:1. Після активного початку в грі настало своєрідне затишшя, а команди обмінювалися нечисленними моментами – зокрема, у «Топільного» хорошу нагоду не використав Дмитро Дмитрук, а у гравців з Олики не забивали Андрій Брись, Олег Шахраюк та Андрій Шокало.

За рівної гри за сумою двох матчів трималася мінімальна перевага «Топільного», тож гравці «Вуд Еко Буду» провели активний початок другого тайму – лише трохи точності не вистачало завершальним ударам Олександра Зингеля та Тимофія Денисюка. Натомість, Вадим Шутовський лише у першому своєму моменті не переграв Ігоря Неділька, а от ще за хвилину таки зумів реалізувати дуель з воротарем – 1:2. Щоправда, не минуло й хвилини, як Шахраюк після прострілу Денисюка відновив статус-кво та рівний рахунок – 2:2. Тішилися, що правда, гравці «Вуд Еко Буду» недовго: на 26-й хвилині гравці «Топільного» заробили право на штрафний, а Андрій Сасовський його реалізував прямим ударом – 2:3! Градус напруги зростав, і наприкінці зустрічі обидві команди мали по п’ять фолів. Нерви не витримали саме у «Топільного», гравці якого заробили для суперників дабл-пенальті. Тимофій Денисюк з десяти метрів був точним – 3:3! На останніх хвилинах підопічні Руслана Корпоша пішли ва-банк, а перед самою сиреною таки довели комбінацію до завершального удару з декількох метрів, однак Андрію Брисю перевести гру в серію пенальті так і не вдалося… У хорошій емоційній грі «Вуд Еко Буду» нарешті вдалося не поступитися суперникам з «Топільного», однак далі до півфіналу покрокували саме «синьо-білі».

Кращі гравці: Тимофій Денисюк – Вадим Шутовський