3: 0

Корпош Марія/Кузнєцов Дмитро

Після результату першої гри між цими командами в цьому поєдинку навряд чи залишалося місце якійсь турнірній інтризі – хіба що битві за престиж для ослабленого відходом лідерів складу «Агромата». Саме «Салатові» активніше розпочали поєдинок, а Денису Козловському не вдалося пробити Олександра Кунакова. Мали можливості відкрити рахунок і Максим Бондаренко з Владиславом Нестеруком, однак з вигідних позицій пробивали неточно. А от «Авангард» використав свою першу стовідсоткову нагоду – Дмитру Дігалевичу вдався точний удар з розвороту в дальній кут – 1:0! Під кінець тайму «агроматівці» знову намагалися атакувати, а Сергій Мороз навіть влучив у поперечину воріт суперників, однак змінити рахунок на табло так і не вдалося.

Після перерви знову пішли моменти у «Агромата», щоправда, реалізувати їх Козловський та Нестерук не зуміли. А згодом вирішив активніше заграти й «Неріс-Авангард»: тепер непереливки у рамці було Олександру Лещуку, якому довелося рятувати команду після неодноразових ударів Олександра Міха та Дмитра Дігалевича. Врешті-решт, гравці «Неріса» таки досягли свого, а Максим Крам вдало завершив дві швидкі контратаки своєї команди – 3:0. У завершальні хвилини гравці «Агромата» зробили усе, аби не піти з двоматчевої дуелі без забитих голів, однак «розмочити» Олександра Кунакова – одного з найкращих гравців цього матчу – так і не вдалося. Таким чином, «Неріс-Авангард» крокує до півфіналу Вищої ліги, де намагатиметься взяти реванш у «Кум і Ко» за поразку в чемпіонському матчі Регулярного чемпіонату.

Кращі гравці: Олександр Кунаков – Денис Козловський