:
2

Хомич/Попко

Журибіда/Голоскоков

В матчі однієї восьмої фіналу «атлети» досить спокійно здобули перемогу над суперниками з «Луцьктепла», хоча і пропустили першими, проте потім «настріляли» аж дев’ять голів, а пропустили ще три. В свою чергу «юнаки» обмежилися скромнішою кількістю забитих м’ячів, перегравши «Фенікс» 2:1. Об’єднував ці дві команди той факт, що обидва колективи залишили за бортом луцькі клуби, скоротивши «столичне» представництво до двох дружин: «Вест сайд» та «Бус маркет». Без штатного голкіпера млинівчани охоче грали з п’ятим, але забили з позиційної атаки: павутинку з правої дев’ятки зняв Олександр Халик. «Юнаки» за хвилину відповіли ударом в порожні ворота, але кулястий пролетів повз рамку. Хоча «атлети» і переважали тотально опонентів, проте наступний гол трапився не так вже швидко, але гарно: на позиції стовпа Назарій Кузьмич зіграв влучно і класично. Не можна сказати, що футболісти з Переспи були такими собі «хлопчиками для биття» - і контратакували непогано і оборону тримали грамотно і самовіданно, але явно не вистачало більш швидкої ніж в суперника роботи з м’ячем. Ще один гол до перерви від «Атлетіка» (відзначився Едуард Хрипа) остаточно ховав інтригу учасника півфіналу. По перерві малюнок гри не змінився – абсолютна домінація млинівського футзалу над переспівським збільшувала рахунок на табло на користь «Атлетіка», хіба що і «юнаки» дозволяли собі виходити в позиційну атаку з п’ятим. Ті, хто закладався на те чи заб’є таки Переспа бодай гол – викграли. Андрій Случик забив «трудовий» м’яч, але загальний підсумок матчу 6:1 відкривав широку дорогу в півфінал для «Атлетіка».

Кращі гравці: Андрій Случик – Едуард Хрипа