0

0
:
0

Безкомпромісний швидкісний футзал команди демонструють з перших хвилин. Потужні, гарматні удари летять в бік як одних, так і до інших воріт. Воротарі практично з першої хвилини гри весь час у напрузі, достойно захищаючи власні ворота. Та уже на 2 хв «Вадрус» попереду. У воротах суперника розписується Василь Лойко. Схоже перехопивши ініціативу, «Вадрус» піймав кураж, і на 11 хв його перевага над суперником складає чотири сухих голи. На 7 хв відзначається Вадим Іванюк, а на 11 хв з інтервалом у 26 секунд до графи забиті голи потрапляють Василь Лойко та Максим Борщевич. А гол престижу у першому таймі до свого заліку на 12 хв записує Дмитро Вахмістров.
Справжній парад голів нечисленні глядачі побачили у другому таймі. Команди продовжують демонструвати свою вправність направляти кулястого до сітки воріт суперників з різних позицій та на всі смаки. На 15 хв перевага «Вадруса» у чотири м’ячі розтанула до мінімуму. Цьому посприяв дубль Дмитра Вахмістрова та гол Юрія Мережі. А ось тут, включивши друге дихання, футзалісти «Вадруса» знову йдуть у відрив до трьох м’ячів. Ще два голи на рахунку Максима Борщевича. Протягом 18 хв та 19 хв «Волинь» знову доводить рахунок до мінімуму. Відзначаються Олександр Шавала та то же Дмитро Вахмістров. Але не судилось цього ігрового дня футзалістам з Угринова зрівняти рахунок у грі бодай один раз. Гол на 22 хв Юрія Города практично перекреслив надію суперника на успіх у матчі. Футзалісти «Вадруса» більше не дозволили супернику серйозно турбувати свого кіпера. Більше того могли і самі ще забити. Та надійно грає уже воротар суперників. Тож результативна перемога з рахунком 7:5 виводить «Вадрус» до ½ фіналу Кубка Мрії.

Кращі гравці: «Волинь» - Дмитро Вахмістров, «Вадрус» - Максим Борщевич