:
3

Хомич/Попко

Журибіда/Голоскоков

Не надто простим був шлях обох команд в чвертьфінал Кубку Волині. Лише завдяки одному-єдиному забитому м’ячу в матчі проти принципових «пекарів» з «Теремно хліб» хорівчанам вдалося продовжити матчі «до останнього вижившого». Ще важче далася перемога їх опонентам по чвертьфіналу команді ЛСТМ: в грі проти нововолинського «ТТІ» «будівельники» на останніх хвилинах, завдяки грі з «п’ятим» зуміли перевести матч у серію пенальті. Героєм тоді став голкіпер ЛСТМ Олександр Ярмощук, який цього разу поступився місцем в «брамці» Роману Перлову. Незважаючи на те, що гравці ЛСТМ цього дня грали матч в чемпіонаті України серед аматорів, проте виглядали свіжішими та активнішими. Атаки, як хвилі накочувалися на ворота хорівчан і зрештою Андрій Пушкарчук таки зумів добитися успіху. Це сталося на екваторі першого тайму, і після цього «будівельники» практично відразу перейшли на гру «другим номером» під керівництвом супердосвідченого Романа Філя, вочевидь розраховуючи на «контри». Проте настирливість «смугастих» була винагороджена : Валентин Харчук, який був надактивним на лівому фланзі, зумів «качнути» суперника, втекти на швидкості, дати передачу на «п’ятачок» Олександру Проскуріну, а «харківський трансфер» не схибив! За нічийного результату 1:1 команди відправилися відпочивати. По перерві «будівельники» не стали змінювати тактику – вони віддали ініціативу в руки, чи то пак, ноги хорівчан , і вибухали швидкими контратаками щоразу, коли отримували нагоду. А допоміг гравцям ЛСТМ стандарт (рукою зіграв хорівчанин), і з три очкової лінії баскетбольної розмітки невідпорно пробив Дмитро Горщарук. А далі, якби Микола Жук реалізував вихід сам на сам, то і відрив би був соліднішим, і футбольне правило б не спрацювало. Проте спортивні закони невблаганні і якщо ти не заб’єш, то вже в наступній атаці Віктор Чудля з правого флангу «звалиться» в центр і потужно і влучно проб’є з лівої. Нічия 2:2! Щоближче підходив час фінальної сирени, тошвидше і щонепоступливішими ставали суперники. Жодна з команд явно не збиралася грати на нічию і покладатися на шестиметрову лоторею. За три хвилини до кінця матчу Хорів пішов на гру з п’ятим. П’ять фолів ЛСТМ не призвели до «даблу», «більшість» Хоріва не призвела до взяття воріт. Все ж таки залишалося віддати себе в руки футбольної долі. Першої помилки припустилися гравці ЛСТМ (підступна поперечина!) і цю коротку серію влучним ударом завершили хорівчани, чим і забезпечили собі місце в півфіналі.

Кращі гравці: Роман Перлов – Юрій Колодюк