1: 3

Гомон/Гетьман

Зустріч старих і завзятих суперників на паркеті розпочалась явно не за сценарієм, який планували собі номінальні господарі, так як вже в першій своїй атаці хорівчани відкрили рахунок у зустрічі----це Роман Свищ виконав чудову діагональ, а Назар Цюпка майстерно прикрив м'яч корпусом, красиво розвернувся, позбавившись опіки захисника пекарів і чітко пробив повз Тараса Четвержука. Господарі відразу ввімкнули максимальні швидкості і розпочався дуже динамічний і видовищний футзал. Молодший за віком колектив теремнівців прагнув відігратись, більше атакував, грав 1-м номером, але їм не вистачало холоднокровності та влучності в завершальній фазі.В той час, як досвідчені гравці "НАДІЇ" почали будувати свою гру від захисту, на контратаках і це принесло їм свої плоди.Спочатку, правда, червоно-жовтих врятували стійка їх воріт і кілька чудових сейвів кіпера, але на 7-хв після красиво розіграного кутового Микола Лещишин вдруге засмутив господарів.А буквально за хвилину, на куражі, зелені, як по нотах розіграли комбінацію і Сергій Кольцун збільшує перевагу своєї команди до трьох м'ячів.Напевно більшість команд у протистоянні з таким суперником склали би зброю, але підопічні Олександра Антонюка вперто продовжували гнути свою лінію, не зупиняючись ні на мить, але фарт і майстерність Ігоря Пунди не дозволили хлопцям з Теремного відзнатись до перерви.
Після перерви малюнок гри не змінився і вже на 2-й хвилині 2-го тайму чудову атаку розігнав Михайло Байбула, продовжив Дмитро Максимчук, видавши ювелірну передачу Максиму Герасимуку, але 14-й номер якимось чудом не влучив у вже порожні ворота аграріїв. Слід віддати належне пекарям, які мало того, що нарощували свої зусилля в атаці----так вони фактично не давали створювати гостроту суперникам біля своїх воріт.І лише за три з половиною хвилини до фінальної сирени господарі нарешті відквитали один м'яч. Після розіграшу штрафного  чудовий дальній удар вдався Дмитру Максимчуку і тут вже "надійний"  до цього кіпер хорівчан був безсилий. Напруга та інтрига в матчі зросла до максимуму, боротьба на паркеті ставала все жорсткішою, обидві команди назбирали в кінцівці по 5-фолів, але рахунок більше не змінювався.Отож 3:1 на користь "НАДІЇ" у 1-й зустрічі, але чи вистачить гандикапу в 2-м'ячі для виходу до фіналу абсолютного чемпіонства СУПЕРЛІГИ----побачимо вже в наступну суботу!!!???
Кращі гравці: Дмитро Максимчук - Назар Цюпка