2: 1

Хомич/Гетьман

Перший матч півфіналу за абсолютного чемпіона 6-ліги між струмівськими ветеранами та молодими ратнівчанами увійде в історію  футзального сезону 2021/22, як останній поєдинок на паркеті  "АРЕНИ  СПОРТ", так як всі наступні матчі будуть проходити на інших майданчиках нашого міста.Обидві команди не були законодавцями футзальної моди серед колективів 6-ліги, регулярку вони завершили на сусідніх щаблях турнірної таблиці(6-7 місця), але тим ціннішою буде перемога в двобої та шанс поборотись у фіналі за абсолютне чемпіонство. На думку пересічного вболівальника молодша команда з Ратніва повинна була б мати перевагу перед більш віковими гравцями з Струмівки, адже більшість футзалістів червоних підтримують ігрову форму та тонус в офіційних матчах з класичного футболу на першість Луцького р-ну. Але гра на паркеті----це де-що зовсім інше...... Проте в дебюті зустрічі дійсно більш впевнено та активніше діяли саме номінальні гості і вже на 2-й хвилині після чіткого розіграшу Юрій Химчук потужно пробив без шансів для Андрія Карасійчука. Але ближче до середини тайму господарі вирівняли гру і поступово почали загрожувати  воротам Назара Третяка.А на 8-хв Олександр Анцибор скористався тим, що суперники залишили його без належної уваги біля центральної лінії, прокинув м'яч трішки вперед і невідпорно пробив, після чого "select", немов  більярдний шар у лузу, влетів точнісінько в нижній кут ратнівчан. Нічийний рахунок зберігся до перерви, а на початку 2-тайму біло- чорні вийшли вперед.Вони розіграли цікаву комбінацію, в ендшпілі якої автор дальнього шедевру віддав передачу на Василя Міскевича-----кіпер міг врятувати ситуацію, але спізнився з виходом з воріт і нападник ветеранів вивів свою команду вперед. Як не намагались футзалісти "РАТІ" змінити перебіг подій на свою користь-----нічого корисного їм зробити не вдалося, а тому мінімальна перемога "ВЕТЕРАНА" в 1-матчі, яка однозначно залишає шанси обом суперникам в матчі-відповіді. Чекати вже недовго!!!
Кращі гравці: Олександр Анцибор - Юрій Химчук