:
5

Кірепко/Щербик

Гомон/Голоскоков

Зустрічі в плей-офф, звичайно, передувала календарна гра регулярного чемпіонату, що відбулася у мирний різдвяний період цього року. Тоді перемогу відсвяткували кременчани, та ще й з рахунком 6:1! Отже настрій у гостей був бадьорий, а «батюшки», підсилені двома новими гравцями Максимом Дядюрою та Василем Каленюком, готувалися дати бій в першому матчі «на виліт». На перших хвилинах гравцям православної команди вдалося захопити ініціативу, декілька раз гарно вийти в позиційну атаку і пробити по воротах суперника, але коли відбулася заміна четвірки, в шеренгах «Покрова» почав спостерігатися певний сумбур. Цим миттєво скористалися опоненти: Никита Шумік відкрив рахунок на четвертій хвилині. Перший гол явно засмутив підопічних Дмитра Голоскокова, а тому помилки стали частіше виникати навіть в безневинних ситуаціях і гравцям «Кременця» залишалося лише вичікувати моменти та реалізовувати їх. Реалізація відбувалася зі статистичною точністю: щотри хвилини «чистого» часу втілювалися у гол гостей. Назар Луцюк та брати Кулюки Юрій і Сергій розписалися у воротах «Покрову». На другий тайм команди виходили за рахунку 4:0 на користь «Кременця» і тому «батюшки» змінили тактику, намагаючись тримати високий темп, щоб «перебігати» суперників, адже лава запасних «Покрову» була в декілька раз довшою аніж в опонентів (гості виставили лише два резервних «штики» на цей матч). Перелаштування гри в захисті також скоротило «пожежі» в карному майданчику господарів, але результативних дій не спостерігалося з жодної з сторін. Можливо задумка «заморити» суперника і спрацювала би повною мірою, якби матч тривав повноцінних двадцять хвилин – кремен чани на останніх хвилинах виглядали явно втомленими, проте регламент є регламентом і лише на останній хвилині матчу Павло Чамахуд активним пресингом змусив помилитися свого візаві і реалізував вихід на ворота суперників. В підсумку 4:1 на користь «Кременця». Такий рахунок, звичайно, ще не вирок у футзалі, але гравцям «Покрова» для виходу у фінал доведеться прикласти неймовірні зусилля і зробити певний спортивний подвиг, щоби відіграти досить суттєвий гандикап суперників.
Кращі гравці: Павло Чамахуд – Никита Шумік