:
1

Котельчук/Кірепко

Гомон/Голоскоков

Якщо в чвертьфіналі «трейдери» оформили вихід двома перемогами, то діючі чемпіони «регулярки» четвертої ліги, з Вишкова лише в другому матчі вирішили питання потрапляння у півфінал. Перший «дзвіночок» (причому насправді досить дзвінкий удар в штангу) пролунав біля воріт хлопців з «райончика», і враховуючи, що в матчі регулярного чемпіонату «Вишків» «розібрався» з суперником 5:1, слід було чимось аргументувати свої амбіції в плей-офф. «Червоні» відповіли декількома моментами, які радше створили на своїх помилках гравці «Клеверу». Підопічні Олеся Онопченка намагалися грати в класичний футзал, раз-проз-раз доставляючи м’яч на «стовпа», а Назар Стасюк на цій позиції досить часто непокоїв голкіпера номінальних господарів. У «Клевера» успіху міг добитися Дмитро Герасим’юк, який двічі (!) виходив сам на сам з воротарем, але щоразу на останньому рубежі впевнено діяв Віталій Остапук. Такі «гойдалки» тривали аж до перерви, коли за хвилину до свистка арбітра Віталій Кулай взяв гру на себе і влучно пробив у ворота. Слід відзначити, що навіть мінімальна перевага додала натхнення гравцям у «червоному», але «трейдери» були іншої думки і буквально за хвилину зуміли не тільки наздогнати, а й перегнати суперників. Два голи, дві «дев’ятки» (спочатку права, потім ліва), спочатку зі штрафного від Дмитра Геліча і з гри від Тараса Осадовського зірвали оплески не надто численних вболівальників. Перед останньою п’ятихвилинкою «Клевер» взяв тайм-аут, але на користь перепочинок пішов «вишкарям» - протягом однієї хвилини вони забили двічі, відновивши мінімальну перевагу, яка була в них на початку другого тайму. Досить грамотно «вбиваючи» час, гравці у червоних футболках за рахунок пасу утримували м’яч і спокійно довели гру до перемоги. Що стосується прогнозів на події в другому матчі, то, міркую, за цю справу не візьмуться найславетніші пророки. Мінімальний відрив у рахунку, по одному камбеку в кожній команді протягом гри, рівні склади, мотиваційна зарядженість колективів гарантують неабиякий футзальний трилер у вирішальному матчі за вихід у фінал плей-офф!

Кращі гравці: Дмитро Геліч – Назар Стасюк