:
5

Щербик/Котельчук

Гомон/Голоскоков

Відвертий розгром «Надії» в регулярному чемпіонаті від «взуттєвиків» з рахунком 6:1 міг ввести в оману, щодо того, хто переможе в матчі плей-офф, хіба що неофітів-вболівальників. Віктор Ревко завжди ретельно готує свої клуби саме до матчів «на виліт», а тому «любіть сюрпризи», як казав герой фільму «Алегро з вогнем», розміновувач морських мін. Дійсно, по-перше на лаві був відсутній особисто президент, а місце на тренерському містку зайняв Павло Плісак. Команди з перших секунд взяли високий темп, і забігаючи наперед, слід сказати, що ця швидкість не знижувалася, а радше лише збільшувалася. Атаки змінювалися контратаками, що перетворювалися у контр-контратаки, якщо можна так висловитися. Першим успіху добився «Кадар»: фірмовий удар Василя Лойка і рахунок відкрито! Дві хвилини знадобилося «Надії» для того, щоб відкоркувати оборону суперників і в позиційній атаці добитися успіху (гол Валерія Матвіїва). А під завісу першого тайму Назар Хомюк вивів «Надію» вперед.
Другий тайм також від перших секунд тримав у напрузі тих вболівальників, що навіть на необладнаних трибунах спостерігали за цим, безумовно центральним матчем ліги. П’ять хвилин знадобилося «Вадрусу», щоб зрівняти рахунок: Василь Лойко вийшов сам на сам з воротарем, грамотно поклав його на майданчик, віддав пас на Максима Борщевича, якому залишилося лише відправити м’яча в порожні ворота. Безумовно, Василь, як завжди, був кращим в своєму колективі: ось і в цьому матчі гол плюс «расист». У відповідь «Надія» тричі, протягом хвилини, сплела фірмове мереживо біля воріт «взуттєвиків» і збільшила відрив до трьох пунктів. Ще й Олег Сквіра міг остаточно «поховати» суперників, але на побаченні з голкіпером пробив невлучно. Тайм-аут від «Вадрусу» дозволив трохи збити цей наступальний порив від «аграріїв», проте ініціатива залишалася за гравцями в блакитній формі: вони більше володіли м’ячем, активніше комбінували, тому «біло-чорним» залишалося лише очікувати момент на контратаку. Щоправда, тільки за хвилину до кінця матчу вдалося створити щось схоже на тиск, проте цього виявилося замало для того, щоб бодай скоротити рахунок в грі. Отже непоганий заділ на наступний матч створили собі локачинці, а «Вадрусу» слід провести гарну роботу над помилками для того, щоб потрапити у фінал.
Кращі гравці: Назар Хомюк – Василь Лойко