:
7

Журибіда/Попко

Журибіда/Гетьман

Нічийний рахунок 1-матчу цих суперників спонукав обидві команди до обережної  та надійної гри в обороні, ніхто на перших хвилинах зустрічі не хотів особливо розкриватись та оголювати свої тили, в основному  запекла боротьба точилася в центрі майданчика, а по-справжньому гострі гольові моменти досить довгий проміжок часу не виникали. Проте поступово господарі все ж таки почали прибирати територіальну перевагу до своїх рук, вони більш наполегливо насідали на ворота авангардівців, але ті досить грамотно і жорстко зустрічали своїх опонентів, правда часто ---- не без допомоги фолів. Більше того, перший дійсно гольовий момент виник саме біля воріт кумів, коли активний Максим Крам запресингував біля центральної лінії захисника зелених, обікрав його та вийшов на рандеву з Василем Ярошиком, але трохи забарився з ударом. Розплата за невикористаний шанс прийшла майже миттєво---- в своїй наступній атаці зелені проводять чітку комбінацію, яку завершив точним ударом Олександр Ганіговський, замкнувши точну передачу Дмитра Стояновича. До кінця тайму також запам'ятались кілька ефектних сейвів від Віталія Захарчука, який не дозволив господарям збільшити свою перевагу до перерви.
Але щойно розпочався 2-тайм, як капітан і лідер КуміКо, нещодавній іменинник Ігор Блажиєвський, вдруге засмучує кіпера біло-чорних.Авангардівці не знітились, вони заграли активніше в атаці, почали виникати гострі моменти поблизу воріт господарів. Проте активність Михайла Зданевича, Максима Крама та їх товаришів по команді не допомогла розмочити рамку воріт, які впевнено та безстрашно захищав вже згадуваний Ярошик Василь, якому після одного з ігрових епізодів навіть знадобилась допомога лікаря. А всередині тайму, вже також згадуваний капітан кумів, як справжній "заправний" дриблер пройшов захисника і брамкаша гостей та з гострого кута вразив дальній кут воріт. Забігаючи наперед, слід відмітити, що безумовно кращий гравець цієї зустрічі "4-ка" КуміКо, за 2хв до фінальної сирени оформляє свій хет-трик, робить рахунок 4:0 і знімає всі питання стосовно 2-го фіналіста Вищої ліги. А 1-м фіналістом кількома годинами раніше стала команда ТОРПЕДО. Тож очікуємо  на цікаву боротьбу в фіналі!!!
Кращі гравці: Ігор Блажиєвський - Максим Крам